Dom seniora w Jeleniej Górze

dom seniora

Masz w planie poznać doskonałe miejsce na stare lata, gdzie zadbają o Ciebie lub o Twoich bliskich? Życzyłbyś sobie, aby wybrane miejsce znajdowało się w pięknej okolicy, niedaleko Jeleniej Góry lub Karpacza, a obiekt był w stanie spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania? Świetnie, że tu się znalazłeś, ponieważ znam taki dom seniora Jelenia Góra!

Park Seniora w Sosnówce to znakomity wybór, który pozwoli zamieszkać w dogodnych warunkach i w życzliwej atmosferze. Położony niedaleko Jeleniej Góry, w pięknej lokalizacji, pełnej urzekającej natury i zapierających dech zakątków, będzie wymarzonym miejscem. Położenie to z pewnością w pozytywny sposób zaskoczy nie tylko Ciebie. Opiekunowie starają się by każdy senior w rodzinnym domu opieki był zadbany oraz zadowolony. Bez względu na rodzaj choroby jaką posiadasz, z pełną radością zespół życzliwych osób pomoże w podstawowych czynnościach. Dlatego dom seniora Jelenia Góra to idealne miejsce, aby znów cieszyć się życiem i mieszkać komfortowo.

Dom opieki Jelenia Góra to idealne miejsce na starość

Jesień życia spędzona wśród seniorów w domu opieki, da możliwość znów poczuć się szczęśliwie i wyjątkowo! Dom opieki Jelenia Góra posiada uroczy teren, gdzie opiekunowie przygotowali miejsce na grilla w ciepłe dni. W przeciwieństwie do innych tego typu miejsc, opiekunowie podjęli decyzję o posiadaniu zwierząt i zarządzaniu mini zoo, w którym znajdują się kózki. Pensjonariusze niezmiernie chwalą sobie w domu seniora Jelenia Góra kontakt ze zwierzętami.

W domu opieki niedaleko Jeleniej Góry pensjonariusze mają zagwarantowaną przede wszystkim całodobową opiekę pielęgnacyjną, domowe posiłki oraz pakiet zabiegów leczniczych. Z pewnością wiele zadowolenia przynoszą również zajęcia manualne oraz przygotowywane spotkania świąteczne, w których udział biorą rodziny seniorów. Park Seniora posiada kilka specjalnie przygotowanych miejsc, które służą podopiecznym przede wszystkim do spędzania razem czasu i są to sala rekreacyjna i miejsce spotkań. Oczywiście w tych miejscach seniorzy mają dostęp do komputera i świeżych gazet, co sprzyja popołudniowym pogawędkom w gronie przyjaciół. Dom opieki dba o wszystkie potrzeby jego pensjonariuszy, dlatego organizowane są spotkania duszpasterskie, a także gdy to potrzebne wizyty psychiatry.

Nasz ulubiony dom seniora

Uważam, że dom seniora to cudowne miejsce. Personel bez przerwy szkoli się w opiece nad chorymi z Alzheimerem, ponieważ Park Seniora w Sosnówce spełnia najwyższe standardy opieki. Alzheimer to choroba, która bez wątpienia wpływa na życie wszystkich członków rodziny, z czym często sobie nie radzą.

Całości tego uroczego miejsca jakim jest dom opieki w Sosnówce dopełnia profesjonalna oraz empatyczna obsługa, a także komfortowe warunki pobytowe. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka oraz pokoje kąpielowe przygotowane przede wszystkim dla osób mających problemy z poruszaniem się.

Marzysz zatem o pobycie bliskiej osoby, w tak cudownym obiekcie jakim jest dom seniora koło Jeleniej Góry? Polecam Ci sprawdzić go na stronie internetowej lub odwiedź w Sosnówce.