Automaty do lodów włoskich

automaty do lodów włoskich

Wiele firm oferuje sprzedaż maszyny do lodów oraz automaty do granity. Firmy te współpracują z kilkoma punktami gastronomicznymi w okolicy. Jeśli Twoim zajęciem, jest również handel lodami to polecamy sprawdzić jaka jest propozycja sprzedażowa na najnowsze automaty do lodów włoskich. Sprzedawcy maszyn mają wyszkolony zespół pracowników, który z chęcią udzieli rad przy zakupie najlepszej maszyny do lodów. W polecanym sklepie z ogromnego asortymentu, każdy przedsiębiorca wyszuka najlepszy dla siebie automat do lodów. Te maszyny są użytkowane w niewielkich punktach z lodami, w lokalach gastronomicznych, w większych kafeteriach, lodziarniach i hotelarstwie. W każdym obiekcie sprawdzają się świetnie!

Ekonomiczne i wydajne automaty do lodów

Wielu producentów ma w swoich sklepach profesjonalne maszyny do lodów kręconych o ogromnej produktywności. Urządzenia te pozwalają na zmrożenie od 30 do 60 litrów masy lodowej w godzinę. Rodzaj automatu zaleca się wybrać do swoich wymogów, dysponowanej przestrzeni w miejscu wykonywania działalności i sytuacji finansowej, tak aby spełnić swoje nadzieje w stu procentach. Nasze automaty do lodów umożliwiają przygotowanie 2 smaków oraz miksu masy lodowej. Automaty chłodzą masę nawiewem powietrznym, lecz sprzedajemy także maszyny, które chłodzą naprzemiennie wodą.

Delikatna masa lodowa? To możliwe!

Sprzedajemy automaty do lodów włoskich – są to bardzo popularne desery, szczególnie w trakcie upalnego lata. Proponowane automaty mają możliwość przygotowania delikatnej masy lodowej. Sama konsystencja lodów jest delikatna i puszysta poprzez zastosowaniu napowietrzania masy. Desery lodowe serwuje się zazwyczaj w rożkach, lecz w sprzedaży pojawiają się również lody w kubkach. Masę lodową można także serwować w kielichach z sezonowymi truskawkami i musem. Sposobów podania lodów jest wiele i zależy od wizji klientów. Lody amerykańskie charakteryzują się bardziej zmrożoną strukturą i znacznie bardziej zakręconą formą niż lody włoskie. Najczęściej lody amerykańskie nazywane są przez dzieci „świderkami”. Lody włoskie są delikatniejsze i mniej zmrożone w strukturze niż amerykańskie. Znacznie szybciej się też rozpuszczają. Zarówno lody włoskie, jak i lody amerykańskie wytwarzane są dzięki użyciu automatów, oferowanych przez naszą firmę.