Super odporna blacha

Poszukujesz zaufanego przedsiębiorstwa specjalizującego się w sprzedaży blach trudnościeralnych oraz elementów do wszelkich maszyn?

Dobrze trafiłeś! Nasza firma która znajduje się na rynku od wielu lat niezmiennie zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług.

Spółka funkcjonująca nieprzerwanie już od roku 1990, początkowo specjalizowała się w konstrukcjach stalowych obiektów religijnych i wytwórni przemysłowych.

Z upływem czasu zakres działalności firmy zmienił kierunek. Firma ukierunkowała się na zakłady kopalni odkrywkowych oraz podziemnych, a nawet na przemysł związany z budową dróg. Momentem przełomu dla firmy był rok 2006. Wtedy została nawiązana dwuletnia współpraca z Hutą SSAB mającą swoją siedzibę w Szwecji. Podpisanie w 2008 r. porozumienia partnerskiego między zakładami dało sposobność na rozwój. Firma stała się pierwszym w naszym kraju członkiem HARDOX WEARPARTS, a także przekształciła dotychczasowy profil działalności.

Wzmożone zainteresowanie płynące z wielu gałęzi przemysłowych na najwyższej jakości blachy trudnościeralne. To ukształtowało działalność firmy znanej aktualnie ze sprzedaży oraz produkcji blach Hardox.

Czym więc charakteryzują się powyższe blachy?

Zdecydowanie stopem żelaza z węglem z którego zostały wytworzone. Stalą, którą uznaje się za najbardziej odporną na świecie, która oprócz niskiego zużycia jest też przyjemnym w obróbce tworzywem. Idealnie sprawdza się podczas spawania, cięcia, a także gięcia.

Jedną z głównych i najistotniejszych zalet produktów Hardox jest ich wytrzymałość. Wysoka trwałość, a więc idąca za nią odporność na ścieranie, jest gwarancją znacznie dłuższej żywotności części urządzeń, które zostały wytworzone z blachy. Dłuższa żywotność urządzenia ma zaś wpływ na zwiększoną efektywność pracy. Zmniejszona ilość usterek  nie przyczynia się do opóźnień podczas wykonywania zleceń.

Mniejsza wadliwość to zaś mniej zbytecznych obciążeń finansowych powstających podczas naprawiania szkód. Są to tylko nieliczne zalety wynikające z bycia w posiadaniu elementów wykonanych z tak szczególnego materiału, jakim jest stal trudnościeralna.

Obecnie nasza oferta dociera do obszernej grupy nabywców w całej Polsce. Można w niej znaleźć między innymi blachy Hardox 400, Hardox 450, Hardox 500, Hardox 550, Hardox 600. Blachy te zachowują różne stopnie twardości stali. Oprócz tego oferta bogata jest także w bardzo wytrzymałe blachy. Hardox Extreme przeznaczone są do zadań specjalnych oraz blachy Hardox HiTemp zachowujące swoje właściwości w temperaturach 300-500°C.

Wyposażane w najlepsze produkty są między innymi kopalnie, kamieniołomy, a także gałęzie gospodarki związane z budową dróg i recyklingiem.

Blachy trudnościeralne z sukcesem stosowane są przez nas do wytwarzania lemieszy.

Zarówno przedsiębiorcy używający maszyn z lemieszami, jak i właściciele gospodarstw rolnych znajdą u nas najlepszej jakości części. Nasze lemiesze eliminują ryzyko awarii do minimum. Nasze produkty to pełne poczucie bezpieczeństwa i pewność rzetelnie wykonanej pracy z pominięciem zbędnych barier.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą produktową możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie handlowym. Nasi wyspecjalizowani doradcy z najlepszą dbałością wesprą Cię podczas wyboru właściwego produktu. Z całą ofertą można zapoznać się również na stronie internetowej naszej firmy do czego bardzo zachęcamy.