Miejsce z klimatem w Karkonoszach

Masz w planie zorganizować wesele w Karkonoszach bądź inne na równi ważne przyjęcie okolicznościowe? Życzyłbyś sobie aby wybrane miejsce znajdowało się w pięknej okolicy, a obiekt był gotów spełnić Twoje wszelkie oczekiwania?

Dobrze trafiłeś! Nowa Prowincja to znakomity wybór, który pozwoli stworzyć cudowne wspomnienia tych szczególnych dla Ciebie chwil.

Położona w Krainie Wygasłych Wulkanów pełnej urzekającej natury i tajemniczych zakątków.

To  wymarzone miejsce, które na pewno mile zaskoczy zaproszonych przez Ciebie gości. Zadbamy o to, aby każda z zaplanowanych przez Państwa uroczystości stała się czasem niezwykłym i godnym zapamiętania.

Bez względu na rodzaj przyjęcia jakie Państwa interesuje, z pełną radością pomożemy w zaplanowaniu najmniejszych jego szczegółów.

Uroczystość weselna, jubileusz, rocznica ślubu, przyjęcie komunijne, chrzciny, zjazd rodzinny, czy też każdy inny rodzaj przyjęcia! Wszystkie zorganizowane w Nowej Prowincji nabiorą niepowtarzalnego charakteru! 🙂

Obiekt ten posiada kilka specjalnie zaadoptowanych miejsc, które już czekają abyśmy w jednym z nich wyprawili Twoje przyjęcie. Przepiękna Sala Weselna w Jeleniej Górze, idealna do zorganizowania uroczystości, najlepiej sprawdzi się w przypadku imprez z udziałem znacznej ilości osób. Takich jak np. wesela, urodziny, imprezy firmowe albo bankiety. Ponadto do dyspozycji pozostaje 10 pokoi, zapewniających doskonały nocleg w Karkonoszach.

Poza tym dysponujemy  Salą Restauracyjną, oraz niewielką Salą Kominkową, które będą najlepszym rozwiązaniem dla kameralnych spotkań w małym gronie.

Do wyboru mają Państwo również możliwość zorganizowania przyjęcia w części zewnętrznej obiektu. Czeka tam wspaniale urządzony ogród z różnymi udogodnieniami. Na jego terenie znajdziemy między innymi starannie wykonaną Chatę Grillową, idealnie nadającą się do wyprawienia zarówno poprawin jak i każdej innej imprezy nieprzekraczającej określonej liczby gości.

Część ogrodowa obiektu oferuje również odpowiednio wytyczone miejsce na rozpalenie ogniska, które może okazać się interesującą alternatywą np. dla zaplanowanego wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego.

Całości tego uroczego miejsca jakim jest Nowa Prowincja dopełnia nasza profesjonalna i zawsze uśmiechnięta obsługa, a także pyszna regionalna kuchnia.

Ludzie wykonujący swoje obowiązki z pełną pasją i oddaniem zadbają o wspaniałą atmosferę w trakcie trwania uroczystości.

Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie przyjęcia z zachowaniem najwyższej jakości, odwiedź nas oraz dowiedz się więcej. Czekamy na Ciebie. 🙂

Gdzie dokładnie nas znajdziesz?

Chrośnica 41
58-508 Jelenia Góra
GPS: 50.977373, 15.800581
Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres recepcja@nowaprowincja.eu
lub pod nr tel. +48 75 611 88 88