Zmusza swoje psa, żeby sikał do kubeczka, a następnie to wypija i oblizuje palce - ten film naprawdę trafił do sieci
Akcja całego filmu ma miejsce gdzieś na łonie natury. Pies - choć internauci na pewno nazwaliby go raczej „Pieseł” - załatwia swoje sprawy, a jego właścicielka podkłada mu kubeczek i zbiera złoty płyn wprost z naturalnego kranu. Następnie bez zająknięcia wypija go i oblizuje palce. Na samym końcu tłumaczy, że psi mocz jest bardzo dobry dla zdrowia. Zawiera ponoć witaminy A i E, 10 gramów wapnia i pomaga walczyć z rakiem. 

Nie musimy chyba dodawać, że to wszystko jakieś kpiny. Ludzki mocz nie jest dobry dla zdrowia. Choć urynoterapia była znana już w starożytnej Grecji czy innych rozwiniętych cywilizacjach, to nie ma medycznych dowodów na jego dobroczynne działanie. Logika nakazuje jednak myśleć, że bakterie w nim zawarte, raczej nie wpływają dobrze na nasze ciało. Z psim moczem jest jeszcze gorzej. Zawiera on w sobie amoniak, bakterie, hormony oraz kwas moczowy. Nie polecamy tego pić, więc nawet nie próbujcie. Zostawcie swoje psy w spokoju i lepiej ich nie molestujcie w ten sposób. Pewnie chcecie obejrzeć to wideo.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 01 lipca 2018 o 09:07 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 maja 2019 o 11:05 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 maja 2019 o 17:05 przez jatoja
Dlaczego miejsca w samolocie nie są ułożone równo z oknami? Odpowiedź na pewno was zaskoczy
Powoli zbliżają się wakacje, a wraz z nimi wyjazdy do różnych egzotycznych krajów. My, Polacy, nie przepadamy za naszym własnym morzem i zwykle wolimy wypoczywać gdzieś, gdzie woda ma lazurowy kolor, a jej przejrzystość pozwala nawet na obserwację dna. Lubimy jednak również oszczędzać, dlatego wybieramy najtańszy sposób podróżowania. Najchętniej sięgamy po tanie loty, które niestety mają swoje wady. 

Oczywiście wiąże się to z pewnymi niedogodnościami, jednak wizja zaoszczędzenia co najmniej kilkuset złotych sprawia, że zaciskamy zęby i jakoś to wszystko znosimy. Największym problemem jest prawdopodobnie przymus dopłacania absolutnie do wszystkiego, losowość miejsc i mała przestrzeń na nogi. Nie powinno nas to jednak dziwić - skoro podstawowe bilety są tanie, to przewoźnik musi na czymś zarabiać. 

Pozostańmy jednak przy kwestii losowości miejsc. Kiedy odprawiacie się przed lotem, zapewne również modlicie się w myślach, aby tylko przypadło wam miejsce przy oknie. Gapienie się na zewnątrz jest jedną z najlepszych rozrywek w trakcie lotu - szczególnie, kiedy latanie jeszcze nam się nie znudziło i widoki wciąż robią na nas wrażenie. 

W przypadku tanich linii lotniczych nie stety często bywa tak, że wsiadacie do samolotu, zajmujecie swoje miejsce „przy oknie“ po czym okazuje się, że tam wcale nie ma okna. Dostęp do okien mają pasażerowie rząd przed wami i rząd za wami. Dlaczego jednak tak się dzieje? Powód może was zaskoczyć.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 14 maja 2019 o 17:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 maja 2019 o 20:05 przez e-wonsz
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 maja 2019 o 12:05 przez MarcinZfejsa
Źródło: https://nowosci.com.pl/afera-z-marta-linkiewicz-w-tle-uczniowie-torunskich-szkol-rozprowadzaja-bilety-na-before-majowkowy-z-patostreamerka/ga/c1-14022445/zd/34888777