Ta historia nie kończy się szczęśliwie. Tomasz Komenda po wyjściu na wolność natrafił na poważne problemy
Tą historią żyje cała Polska. 41-letni dziś Tomasz Komenda został skazany za gwałt i zabójstwo 15-latki. Odsiedział 18-lat. W więzieniu miał spędzić jeszcze 7, jednak kilka miesięcy temu okazało się, że... mężczyzna jest niewinny. Wyszedł właśnie warunkowo na wolność. Internauci podkreślają, ze nic nie zwróci mu tych 18 lat życia. Jednak to nie wszystko. Tomasz napotkał na wolności kolejne problemy...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 marca 2018 o 12:03 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2018 o 16:08 przez MarcinZfejsa
Co się stało z twarzą Michała Karmowskiego?
Popularny kulturysta zaskoczył fanów zdjęciem, na którym na jego twarzy widać tatuaż. Wielu fanów złapało się za głowę. Szybko jednak sprawa się wyjaśniła: to nie jest prawdziwy tatuaż, tylko charakteryzacja na potrzeby filmu. Karmowski przebywa na planie nowego filmu Patryka Vegi - "Kobiety mafii 2", w którym wciela się w rolę gansgstera.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2018 o 15:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.facebook.com/michal.karmowski/
Tragedia w Darłówku: rodzina oskarża ratowników. A ci? Odpowiadają, ujawniając szokujące okoliczności
14-letni chłopiec zmarł w szpitalu w środę. 13-letni chłopiec i 11-letnia dziewczynka są nadal poszukiwani. Wszyscy byli rodzeństwem i wypoczywali wraz z rodziną na plaży w Darłowie. Morze porwało ich, gdy matka z najmłodszym, dwuletnim dzieckiem, poszła do toalety.

Adwokat Paweł Zacharzewski poinformował Polską Agencję Prasową, że reprezentuje rodziców dzieci i złoży zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez osoby pełniące tego dnia dyżur ratowniczy. Twierdzi, że dzieci znajdowały się na strzeżonym odcinku plaży i są na to świadkowie. Co na to ratownicy? W miejscu, gdzie doszło do tragedii, są znaki o całkowitym zakazie wchodzenia do wody. Poza tym tego dnia na plaży strzeżonej wisiała czerwona flaga i był całkowity zakaz kąpieli - tłumaczy szef ratowników w rozmowie z Wirtualną Polską. Tego dnia morze było na tyle wzburzone, że wieczorem trzeba było z tego powodu przerwać poszukiwania. Prokuratura już teraz prowadzi śledztwo w sprawie narażenia na utratę życia i zdrowia przez opiekunów nastolatków. 

W tym roku w Polsce utopiło się już ponad 300 osób. Głównymi przyczynami są wchodzenie do wody po spożycie alkoholu, niedostosowanie się do zasad bezpieczeństwa, poleceń ratowników i zakazów oraz przecenianie własnych umiejętności.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2018 o 15:08 przez kwiatlotosu
Źródło: PAP. wp.pl; https://fakty.interia.pl/polska/news-tragiczny-bilans-sobotniego-wypoczynku-nad-woda,nId,2615140
Tragedia w parku rozrywki Energylandia. Nie żyje jedna osoba
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek po godzinie 20:00 w popularnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze pod Krakowem. Wedle wstępnych ustaleń 37-letni serwisant udał się po leżący pod rollercosterem telefon komórkowy. Nie zauważył nadjeżdżajacego wagonika, który uderzył go w głowę. Mężcyzny nie udało się uratować mimo podjęcia prób reanimacji - czytamy w oświadczeniu parku. Okoliczności wypadku bada prokuratura.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2018 o 13:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://energylandia.pl
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2018 o 13:08 przez MarcinZfejsa