Ta dziewczyna od 10 lat nie myła zębów, a jej uśmiech powala. Jej zdaniem wystarczy robić coś innego
Bohaterką naszego dzisiejszego wpisu jest Alice Kidd. 23-latka mieszkająca w Anglii. Jak sama twierdzi, od ponad 10 lat nie miała w swoich ustach pasty oraz szczoteczki do zębów, a wszystko zaczęło się od aparatu dentystycznego. 

Wtedy właśnie musiała bardzo dokładnie szczotkować swoje zęby i dbać o ich dobrą kondycję. Kiedy jednak w końcu go zdjęła, postanowiła się zbuntować i od tamtej pory nie umyła zębów ani razu. Sama twierdzi, że odwiedza dentystę tylko raz w roku, a i tak jedyny zabieg, jaki przechodzi w gabinecie, to usunięcie kamienia. 

Nie mówi swojemu dentyście o tym, że nie myje zębów. Ten jednak nie uważa, aby z higieną jej jamy ustnej było coś nie tak. Alice uważa, że gdyby zaszła taka potrzeba, to znów zaprzyjaźniłaby się ze szczoteczką oraz pastą. Jak jednak robi to, że jej zęby są takie zdrowe? 

Nie stosuje żadnych używek (alkohol, kawa, papierosy), nie je owoców, pije tylko wodę i ogólnie przyjmuje bardzo mało cukru. Odżywia się bardzo zdrowo i uważa na to, co wkłada do swoich ust. Wygląda na to, że u niej to się sprawdza. 

Jednak nie polecamy podobnej strategii działania. Zdrowe odżywianie, jak najbardziej! Jednak rezygnacja ze szczotkowania zębów może przynieść więcej złego niż dobrego. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 kwietnia 2019 o 19:04 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lipca 2019 o 12:07 przez MarcinZfejsa
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lipca 2019 o 11:07 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja
Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/nocny-podryw-musiala-nie-wszystko-poszlo-po-jego-mysli-paparazzi-aa-6ogr-eTY5-8cxq.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 11:07 przez jatoja