Półnagie modelki i wygłupy - instagramerzy posunęli się już za daleko! W Czarnobyl robią sobie takie zdjęcia
Niektóre z tych zdjęć są, delikatnie mówiąc, nieodpowiednie. Nie powinny być robione w takich miejscach, jak strefa wykluczenia wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Jest to miejsce katastrofy, w którym śmierć poniosło wiele osób. Ze względu na ich pamięć modelki nie powinny pozować tam w samym staniku. 

Popularność Czarnobyla drastycznie wzrosła zaraz po emisji serialu. Sergiy Ivanchuk, właściciel firmy wycieczkowej SoloEast powiedział w wywiadzie dla agencji Reuters, że w maju tego roku ruch w przypadku jego usług jest o 30% wyższy w porównaniu z tym samym okresem zeszłego roku. Na czerwiec i lipiec już są rezerwacje, a ich liczba jest o 40% wyższa niż w roku ubiegłym. Widać więc, że zainteresowanie jest. 

Na samym Instagramie pojawiło się aż 275 000 nowych zdjęć opatrzonych hasztagiem #chernobyl. Część z nich wygląda po prostu obrzydliwie. Oprócz półnagich modelek mamy też wygłupiającą się młodzież, która nie jest w stanie uszanować miejsca, w którym się znalazła. 

Internauci sprzeciwiają się podobnemu zachowaniu i mocno potępiają wszystkich influencerów, którzy tak się zachowują. Wystarczy tylko spojrzeć na komentarze pod wpisem Mazina. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 czerwca 2019 o 16:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lipca 2019 o 12:07 przez MarcinZfejsa
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lipca 2019 o 11:07 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja
Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/nocny-podryw-musiala-nie-wszystko-poszlo-po-jego-mysli-paparazzi-aa-6ogr-eTY5-8cxq.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 11:07 przez jatoja