Mecz Polska - Japonia - wiemy, jaki będzie wynik i kto strzeli bramki. Japońska sztuczna inteligencja rozegrała już to spotkanie
Mecz Polska - Japonia zbliża się wielkimi krokami. Już o godzinie 16 rozpocznie się wielkie piłkarskie widowisko. Oczywiście nie jest to dla nas ważny mecz, ponieważ z Mistrzostwami pożegnaliśmy się już po porażce z Kolumbią, jednak pewnie i tak każdy szanujący się fan piłki nożnej zarezerwował sobie ten czas, aby móc obejrzeć grę naszych. 

Jeśli wierzycie w siłę sztucznej inteligencji oraz jej nieomylność, to śmiało możecie sobie już odpuścić oglądanie dzisiejszych zmagań piłkarzy. Japończycy przeprowadzili już bowiem specjalną symulację, dzięki której nie tylko znają dokładny wynik spotkania, lecz również wiedzą kto strzeli bramki, a kto będzie asystował. Jest to naprawdę imponujące, szczególnie że algorytm już ma za sobą pierwsze sukcesy. Poprawnie przewidział wynik spotkania Japonii z Senegalem. W meczu Japonii z Kolumbią jednak nie trafił - przewidział wynik 1:1, a wszyscy dobrze wiemy, jak on w rzeczywistości wyglądał. Co jednak z tą Polską i jak im pójdzie? Mamy dobre wieści dla Lewandowskiego. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 czerwca 2018 o 14:06 przez e-wonsz

Komentarze

Zobacz również

Inteligentnym kobietom trudniej znaleźć partnera. Są bardziej wybredne i wolą pozostać same niż być z kimś niewłaściwym.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2019 o 18:08 przez Defdef

Niemal 200 kilometrów przez tajgę przeszedł pies o imieniu Maru. Mastiff pokonał ogromny dystans, by wrócić do swoich właścicieli, którzy zdecydowali się oddać czworonoga do schroniska .

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2019 o 17:08 przez Defdef

W 2013 roku Lady Gaga podarowała bezdomnemu pewną sumę pieniędzy wraz z różą. Na jego prośbę zrobiła sobie też z nim zdjęcie. Gdy mężczyzna pochylał się w jej stronę powiedział: "Ale ode mnie czuć zapach", na co Lady Gaga odpowiedziała: "Nic nie szkodzi, ode mnie też".

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2019 o 17:08 przez Defdef

Badania wykazały, że po wypiciu alkoholu łatwiej porozumieć się w języku obcym.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 sierpnia 2019 o 17:08 przez Defdef
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 sierpnia 2019 o 13:08 przez jatoja