Kruszwil na zawsze zniknie z YouTube'a?! Obława policji na youtubera, YT zaczyna znowu blokować filmy
Lord Kruszwil, czyli Marek Kruszel nie ma w ostatnich miesiącach dobrej passy. Po tym jak youtuberem zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, internetowy pato-celebryta zwrócił też na siebie uwagę innych mediów oraz policji. W ostatnich dniach miało miejsce przeszukanie w domu youtubera - policja zarekwirowała komputery, dyski twarde oraz sprzęt służący do nagrywania. Teraz funkcjonariusze będą sprawdzać, czy na nagraniach tworzonych przez Kruszwila i Wawrzyniaka doszło do molestowania nieletnich, o co są oskarżeni youtuberzy. "Teraz biegli przeszukają zawartość tych nośników, by zabezpieczyć treści związane z molestowaniem i wykorzystywaniem dzieci. Staną się one dowodem w toczącym się śledztwie. Marek K. i jego koledzy z ekipy są sprawcami wykorzystania małego chłopca, któremu kazali dotykać miejsc intymnych dorosłych kobiet. Te praktyki były utrwalane i prezentowane za pieniądze w sieci internetowej" - czytamy. Twórcom grozi 12 lat pozbawienia wolności. Wczoraj Kruszwil żalił się również na swoim kanale, że YouTube ponownie zaczęło usuwać filmy publikowane na nowym kanale. Materiały wrzucane przez Kruszela są usuwane lub jest na nich blokowana możliwość zarabiania. Stawia to pod sporym znakiem zapytania sens tworzenia filmów przez Kruszwila na platformę YouTube.
12 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 sierpnia 2019 o 14:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: yuotube

Komentarze

Zobacz również

W 1964 roku 17 letnia kobieta, próbując popełnić samobójstwo skacząc z wieży Eiffla, wylądowała na przejeżdżającym samochodzie i przeżyła. Po czym rok później wyszła za mąż za właściciela samochodu.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Imię Kinga to zdrobnienie od germańskiego imienia Kunegunda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 22 września 2019 o 14:09 przez Defdef

Blondynki mają przewagę nad brunetkami jeśli chodzi o... włosy. Blondynki mają średnio 140 tys. włosów na głowie, podczas gdy brunetki 110 tys.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09

Starożytni Grecy wierzyli, że kobiety o rudej barwie włosów przeistaczały się po śmierci w wampiry.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef

Blond włosy i zielone oczy to jedna z najrzadszych kombinacji na świecie. Tylko 0,3% osób na świcie tak wygląda.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2019 o 13:09 przez Defdef