Kosztowny ślub i wspólne życie w USA. Deynn i Majewski wpadli na genialny pomysł jak trafić do serc Polaków
Jakiś czas temu wybuchła afera z długami Deynn. Marita tłumaczyła koleżance, że nie odda jej pieniędzy, bo "ich nie ma". Razem z Majewskim wystawili też na sprzedaż swój dom. Jednak wiele się zmieniło po wyjeździe do USA... Jakim cudem z "biedaków" stać ich było na to? Fani zaczęli być coraz bardziej dociekliwi. Wtedy para wpadła na genialny pomysł jak "obrócić zło w dobro".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 kwietnia 2018 o 11:04 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/deynn/?hl=pl

Komentarze

Zobacz również

Na chlebie, owocu czy warzywie znalazłeś pleśń. Czy po jej odcięciu możesz zjeść tę „dobrą” część, na której pleśni nie było?
Wracacie z pracy do domu. Zmęczeni, nie macie już na nic ochoty. Jest późno, więc najchętniej po prostu położylibyście się spać - nawet bez kąpieli. Niestety coś stoi wam na przeszkodzie. Coś, co na pewno nie pozwoli wam szybko zasnąć. Wasz żołądek daje o sobie znać i przypomina, że nie jedliście nic od samego rana. Wypadałoby więc coś „wrzucić na ruszt”. A że nie za bardzo chce się gotowac wyszukane dania, to najechętniej zjedlibyście po prostu szybką kanapeczkę, byle tylko się zapchać. 

Zaglądacie więc do lodówki, przygotowujecie potrzebne składniki: wędlina, masło, ser, pomidor - wszystko jest. Zaglądacie więc do chlebaka, aby wyciągnąć ostatni, najważniejszy, składnik kanapki - czyli po prostu chleb. Kiedy bochen w końcu ukazuje się waszym oczom, odkrywacie, że niestety chleb jest już stary i zaczął pleśnieć. Na szczęście pleśn jest tylko na 1/5 całego chleba. Co więc robicie? Pozbywacie się pleśni i jecie dobrą część. 

Czy jednak powinno się tak robić? Zapraszamy dalej po odpowiedź. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 15:09 przez e-wonsz
Źródło: https://www.businessinsider.com/is-it-bad-to-eat-moldy-bread-2018-8?IR=T
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 20:09 przez e-wonsz
Oto pierwsze w historii zdjęcia zrobione na powierzchni asteroidy! Tak wygląda kosmos
W miniony weekend stało się coś niezwykłego. Misja sondy Hayabusa-2 odniosła pierwszy sukces. Jej zadanie polegało na dostarczeniu dwóch łazików - nazwanych 1A oraz 1B - na asteroidę Ryugu, oddaloną od Ziemi o jakieś 280 milionów kilometrów - czyli niemal dwukrotnie dalej niż odległość Ziemi od Słońca. 

To jednak nie wszytko, bowiem w piatek i w sobotę zespół z Japonii otrzymał pierwsze zdjęcia z łazików. Są to zarazem pierwsze tego typu fotografie, jakie może oglądać ludzkość. Pierwsza z nich została zrobiona przez łazik 1A i wygląda następująco: 


Widzimy na niej kawałek samej asteroidy oraz sondę Hayabusa-2. Niestety widzimy też wielkie smugi, ponieważ w trakcie wykonywania fotografii, łazik akurat się obracał. To jednak nie wszystko, są również bardziej wyraźne zdjęcia. Z tego jednego naukowcy nie byli jednak zadowoleni.

Oto zdjęcie numer dwa, wykonane tym razem przez łazik 1B, które dotarło na Ziemię również w piątek 21 września.


Tutaj możemy już wyraźnie podziwiać powierzchnię samej asteroidy. Widzimy również Słońce odbijające się gdzieś w obiektywie. Mamy jednak do dyspozycji również trzecie zdjęcie, które zostało wykonane przez sondę 1A, a otrzymano je już w sobotę 22 września. Oto i ono:


Przedstawia ono jasno oświetloną powierzchnię asteroidy Ryugu oraz samo Słońce. W obiektywie z kolei wytworzyły się przepiękne flary świetlne. 

Trzeba przyznać, że zdjęcia zapierają dech w piersiach, a my dzięki nimi po raz pierwszy możemy oglądać powierzchnię asteroidy tak, jakbyśmy sami tam byli.

Sondy 1A oraz 1B zostały wyposażone w małe silniczki, aparaty oraz mierniki ciepła, aby sprawdzać temperaturę panującą na różnych częściach asteroidy. Niestety od tamtego czasu zespół nie otrzymał nowych zdjęć, a jedyny możliwy do odbioru sygnał pochodzi z łazika 1A, więc nie wiadomo nawet, czy łazik 1B wciąż jest sprawny. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 19:09 przez e-wonsz
Źródło: https://www.iflscience.com/space/japan-reveals-first-images-taken-by-its-asteroid-rovers/
Gdy się obudziła, nieznajomy próbował wyciągnąć z jej waginy wypełnione heroiną jajko niespodziankę
40-letniego Stevena Browna obudziły krzyki 38-letniej Jodine Harvey, gdy Vincent Rutter próbował wyciągnąć z jej waginy jajko Kinder niespodziankę wypełnione heroiną. Przez następne 36 godzin para przetrzymywała go jako swojego więźnia w jego własnym mieszkaniu w St Austell (Kornwalia, Anglia, UK). Tortury, którym był poddawany, doprowadziły do rozległego uszkodzenia żeber i serii mniejszych obrażeń ciała.

Oboje przed sądem przyznali się do stawianych im zarzutów. Rutter zdołał się uwolnić, gdy jego oprawcy zasnęli. Z całej trójki on jedyny posiada własne lokum. Wszyscy troje są uzależnieni od alkoholu, heroiny i kokainy.

Oddajmy głos oskarżycielowi, Jossowi Ticehurstowi: "Był to długotrwały atak o charakterze prześladowania, któremu pan Rutter był poddawany w różnych pomieszczeniach swojego mieszkania". 

Z kolei adwokat oskarżonych Ed Bailey podkreślił, że "zdarzenie zostało sprowokowane przez próbę wyciągnięcia narkotyku z pochwy pani Harvey, gdy kobieta spała. Pan Brown usłyszał jej krzyki i zareagował w sposób, który teraz, gdy wytrzeźwiał, uznaje za kompletnie niestosowny".
 
W trakcie wydawania wyroku sędzia zaznaczył, że choć wszyscy troje mieli poważnie zaburzoną percepcję z powodu zażycia narkotyku, a próba wyjęcia następnej porcji heroiny z pochwy Harvey była na pewno przekroczeniem granicy, to reakcja Harvey i Browna miała charakter napaści. Fakt, że w tamtej chwili myśleli, że Rutter jest włamywaczem, a później wszyscy troje, nieświadomi tego, co się stało, ani skali obrażeń Ruttera, dalej razem przyjmowali narkotyk, nie jest wcale okolicznością łagodzącą. Brown został skazany na 3 lata wiezienie, a Harvey - 16 miesięcy w zamkniętym ośrodku. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 16:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://metro.co.uk/2018/09/25/woman-woke-up-to-man-trying-to-pull-kinder-surprise-full-of-heroin-out-of-her-vagina-7977029/?ito=social
Przeklinacie na Facebooku? Uważajcie na straż miejską
Mieszkaniec Poznania został wezwany do stawienia się na przesłuchanie, bo użył słowa na literkę "k" na grupie facebookowej "NieMaAnarachiiParkingowejwPoznaniu!". Straż miejska powołuje się w tym przypadku na art. 141 kodeksu wykroczeń, który brzmi, że "kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany". Kontrowersyjną jest interpretacja, że Facebook to miejsce publiczne. Straży miejskiej sugerujemy, by podobną gorliwościa wykazaywała się w pilnowaniu reguł parkowania. Mężczyzna może poddać się karze lub sprawę rozstrzygnie sąd.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 14:09 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.rp.pl/Prawo-karne/309249974-Co-grozi-za-przeklinanie-na-Facebooku.html