Deynn rozpaczliwie próbuje wrócić. Oto jej pierwszy post na Insta od dwóch miesięcy
Po aferze wywołanej przez jej siostrę, jedna z najbardziej kontrowersyjna blogerka w Polsce za pośrednictwem swojego partnera obiecała światu milczenie. Nie dotrzymała jednak słowa. Nowe treści zaczęły pojawiać się na koncie jej psa, które śledzi 80 tysięcy osób. Najpierw same zdjęcie, późniejsze posty już z tekstem. Jest też drama! "Trzymajcie za mnie kciuki pieskowi przyjaciele. Muszę na kilka godzinek zasnąć i przejść małą operację oczka, żeby lepiej widzieć miseczki z jedzeniem" - przeczytaliśmy pod jednym z postów. Komentarze na profilu są zablokowane.
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2018 o 15:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/dabbiefrench/

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 sierpnia 2018 o 11:08 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/iammajewski
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lipca 2018 o 10:07 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/deynn/
Deynn została podstępnie okradziona! Blogerka apeluje do fanów o pomoc
"POMOCY! Tutaj DEYNN! Dodaję zdjęcie na konto Daniela abyście mogli w razie czego nam pomoc! 1. Zablokowano mi konto, ponieważ „jestem fejkiem” 2. W tym czasie przyszedł mi mail, że aby je odblokować muszę wysłać dowód (wysłałam z paniki) ale to nie był oficjalny instagram! Jeżeli zobaczycie cokolwiek dziwnego z moim kontem PROSZĘ ZGŁASZAJCIE JE i piszcie wiadomość do instagrama, że konto zostało skradzione!" - apeluje Deynn na koncie swojego męża (pis. oryg.). Wszystko wskazuje na to, że blogerka padła ofiarą ataku hakerów, a jej konto na Instagramie na bieżącą chwilę wygląda na usunięte. Aby się zabezpieczyć prze tego typu próbą oszustwa, trzeba uważnie sprawdzać autentyczność wiadomości i klikać tylko w linki, które uważamy za bezpieczne. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 05 lipca 2018 o 11:07 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/p/Bk1L7cYniM2/?taken-by=iammajewski
Mnie śmieszy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2018 o 09:05 przez kwiatlotosu
Deynn szydzi z Maffashion! "Bliżej było jej do wbicia noża w plecy"
Deynn po powrocie chce pokazać, że się zmieniła. Oświadczyła, że "zaczęła wierzyć" i nie przeklinała. Stara się też odpowiadać w miarę kulturalnie na komentarze internautów. Nie powstrzymała się jednak przed wbiciem szpilki swojej byłej znajomej, Maffashion. "Nie ukrywam, że Julia wiele razy chciała mi sprawić dużą przykrość. Czasami dawałam powody, czasami robiła to sama z siebie. Domyślam się, że nie życzyła mi gratulacji z okazji ślubu prosto z serca. Pamiętam wszystkie wątpliwe sytuacje, w których bliżej było jej do wbicia noża w plecy niż wsparcia  – mimo wszystko kibicuję, bo skoro wierzę w karmę nie chcę życzyć nikomu źle. Mam nadzieję, że nigdy nie będę publicznie krytykować zachowań innych ludzi, w tym Julii. Było minęło, swoje zdanie każdy ma. Zaczynamy nowy etap, bez złości w którymkolwiek kierunku" - napisała.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 kwietnia 2018 o 11:04 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/deynn/