Deynn rozpaczliwie próbuje wrócić. Oto jej pierwszy post na Insta od dwóch miesięcy
Po aferze wywołanej przez jej siostrę, jedna z najbardziej kontrowersyjna blogerka w Polsce za pośrednictwem swojego partnera obiecała światu milczenie. Nie dotrzymała jednak słowa. Nowe treści zaczęły pojawiać się na koncie jej psa, które śledzi 80 tysięcy osób. Najpierw same zdjęcie, późniejsze posty już z tekstem. Jest też drama! "Trzymajcie za mnie kciuki pieskowi przyjaciele. Muszę na kilka godzinek zasnąć i przejść małą operację oczka, żeby lepiej widzieć miseczki z jedzeniem" - przeczytaliśmy pod jednym z postów. Komentarze na profilu są zablokowane.
13 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2018 o 15:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/dabbiefrench/

Komentarze

Zobacz również

Mnie śmieszy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 25 maja 2018 o 09:05 przez kwiatlotosu
Deynn szydzi z Maffashion! "Bliżej było jej do wbicia noża w plecy"
Deynn po powrocie chce pokazać, że się zmieniła. Oświadczyła, że "zaczęła wierzyć" i nie przeklinała. Stara się też odpowiadać w miarę kulturalnie na komentarze internautów. Nie powstrzymała się jednak przed wbiciem szpilki swojej byłej znajomej, Maffashion. "Nie ukrywam, że Julia wiele razy chciała mi sprawić dużą przykrość. Czasami dawałam powody, czasami robiła to sama z siebie. Domyślam się, że nie życzyła mi gratulacji z okazji ślubu prosto z serca. Pamiętam wszystkie wątpliwe sytuacje, w których bliżej było jej do wbicia noża w plecy niż wsparcia  – mimo wszystko kibicuję, bo skoro wierzę w karmę nie chcę życzyć nikomu źle. Mam nadzieję, że nigdy nie będę publicznie krytykować zachowań innych ludzi, w tym Julii. Było minęło, swoje zdanie każdy ma. Zaczynamy nowy etap, bez złości w którymkolwiek kierunku" - napisała.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 kwietnia 2018 o 11:04 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/deynn/
Tak dzisiaj wygląda Deynn. Przez dwa miesiące dużo się zmieniło
Deynn po aferze, która kosztowała ją medialny sukces, na razie milczy, a jej twarz mogą najwyżej zobaczyć sąsiedzi, gdy wyprowadza swojego pieska na spacer. Jest wtedy ubrana od stóp do głów, żeby nie zostać rozpoznaną, co jest zupełną odmianą od rozebranych zdjęć, do jakich przyzwyczaiła nas w mediach społecznościowych. Na pierwszy plan wysuwa się jej piesek, który ma swoje konto na Instagramie, gdzie po kilkumiesięcznej przerwie zaczęły pojawiać się posty. Stąd wiadomo, że przeszedł operację i nosi kołnierz. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 marca 2018 o 15:03 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 marca 2018 o 15:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/deynn/; https://www.instagram.com/dabbiefrench/
Publikujemy najwazniejsze fragmenty oświadczenia Majewskiego. Wersję siostry Deynn znjadziecie tutaj.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 stycznia 2018 o 15:01 przez kwiatlotosu
Źródło: Instagram/iammajewski