Deynn rozpaczliwie próbuje wrócić. Oto jej pierwszy post na Insta od dwóch miesięcy
Po aferze wywołanej przez jej siostrę, jedna z najbardziej kontrowersyjna blogerka w Polsce za pośrednictwem swojego partnera obiecała światu milczenie. Nie dotrzymała jednak słowa. Nowe treści zaczęły pojawiać się na koncie jej psa, które śledzi 80 tysięcy osób. Najpierw same zdjęcie, późniejsze posty już z tekstem. Jest też drama! "Trzymajcie za mnie kciuki pieskowi przyjaciele. Muszę na kilka godzinek zasnąć i przejść małą operację oczka, żeby lepiej widzieć miseczki z jedzeniem" - przeczytaliśmy pod jednym z postów. Komentarze na profilu są zablokowane.
10 NOWYCH ciekawostek na GŁÓWNEJ
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2018 o 15:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/dabbiefrench/

Komentarze

Zobacz również

Tak dzisiaj wygląda Deynn. Przez dwa miesiące dużo się zmieniło
Deynn po aferze, która kosztowała ją medialny sukces, na razie milczy, a jej twarz mogą najwyżej zobaczyć sąsiedzi, gdy wyprowadza swojego pieska na spacer. Jest wtedy ubrana od stóp do głów, żeby nie zostać rozpoznaną, co jest zupełną odmianą od rozebranych zdjęć, do jakich przyzwyczaiła nas w mediach społecznościowych. Na pierwszy plan wysuwa się jej piesek, który ma swoje konto na Instagramie, gdzie po kilkumiesięcznej przerwie zaczęły pojawiać się posty. Stąd wiadomo, że przeszedł operację i nosi kołnierz. 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 marca 2018 o 15:03 przez kwiatlotosu
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 marca 2018 o 15:03 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.instagram.com/deynn/; https://www.instagram.com/dabbiefrench/
Publikujemy najwazniejsze fragmenty oświadczenia Majewskiego. Wersję siostry Deynn znjadziecie tutaj.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 23 stycznia 2018 o 15:01 przez kwiatlotosu
Źródło: Instagram/iammajewski
Były chłopak nie ma najlepszej opinii o Deynn i wyciąga z jej przeszłości nowe brudy
Raper Sulin, o którym wcześniej Deynn mówiła między innymi, że nic nie robił, tylko pił wódę i wstawał codziennie o dwunastej, a to ona faktycznie go utrzymywała, teraz odwdzięcza się jej niepochlebnymi opiniami podczas relacji na żywo na swoim Facebooku. Chłopak zasugerował między innymi, że Deynn (chociaż ksywki nie padają, to jasno sugeruje, że to o nią chodzi) obgadywała Maffashion i Jessicę Mercedes za ich plecami, robiąc sobie z nimi selfiaki. Nie polecam, czysta zawiść i chamstwo - powiedział. "Dwie osoby" miały też dwukrotnie grozić jego ojcu. Deynn nie skomentowała tych doniesień, jak też milczy w sprawie głośnego posta na blogu młodszej siostry, w którym dziewczyna ujawnia, że w życiu blogerki nie jest wcale tak różowo.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 19 stycznia 2018 o 16:01 przez kwiatlotosu
Źródło: https://www.facebook.com/SULINRAP
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 stycznia 2018 o 11:01
Źródło: http://jednorazowywpis.blogspot.no/2018/01/fef.html?m=1; https://www.facebook.com/DEYNNKA/; https://www.instagram.com/0morya/