10 błędów, przez które za moment zepsuje Ci się telefon! Popełniasz je każdego dnia

#1 Niedbałe podłączanie kabla

Czy zdarzyło Ci się kiedyś podłączyć kabel do telefonu w sposób niedbały i nieuważny? Nie raz nie zwracamy uwagi na wejście USB i z całej siły staramy się podpiąć kabel do ładowarki. Może Ci się wydawać, że taka drobna rzecz nic nie zmienia, jednak próby złego podłączenia ładowarki lub kabla skracają żywotność sprzętu.

#2 Instalowanie dziwnych aplikacji z nieznanych źródeł


Przy pobieraniu nowych aplikacji zawsze powinno czytać się regulamin, a jeśli tego nie robisz to przynajmniej sprawdzaj do jakich informacji dana aplikacja wymaga dostępu. Jeśli pobierasz program do obróbki zdjęć to normalne, że program będzie wymagał dostępu do multimediów i aparatu, jednak jeśli instalujesz aplikację dotyczącą tworzenia dokumentów, a wymaga ona dostępu do mikrofonu czy aparatu, to możesz domyśleć się, że coś tu jest nie tak.

#3 Brak aktualizowania systemu


Twój telefon co jakiś czas będzie informował Cię o najnowszych aktualizacjach – nie warto ignorować tych komunikatów. Poprzez nowsze oprogramowanie telefon będzie działał sprawniej. Pamiętaj jednak, żeby zawsze pobierać aktualizacje z wiarygodnych źródeł, inaczej może się okazać, że ktoś utworzy kopię twoich danych.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 kwietnia 2019 o 23:04 przez jatoja

Komentarze

Zobacz również

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lipca 2019 o 12:07 przez MarcinZfejsa
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 lipca 2019 o 11:07 przez MarcinZfejsa
Źródło: youtube
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 10:07 przez jatoja
Źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/nocny-podryw-musiala-nie-wszystko-poszlo-po-jego-mysli-paparazzi-aa-6ogr-eTY5-8cxq.html
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2019 o 11:07 przez jatoja