lordvader

Jest z nami od: 2017-08-31 10:51:28
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 245
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
To nie jest złudzenie optyczne ani Photoshop
Tak wyglądają stopy Kevina Duranta, amerykańskiego koszykarza. Nosi buty o rozmiarze 55.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 grudnia 2017 o 20:12 przez lordvader
Źródło: Boxden.Com
Putin ma już dość i wyjawia prawdę o Smoleńsku? Szokujące wyznanie
W trakcie corocznej konferencji prasowej w Moskwie z ust Putina padły niespodziewane słowa.  Rosyjski prezydent oświadczył, że na pokładzie Tupolewa nie było żadnych wybuchów, zostało to zbadane i przez polskich i przez rosyjskich ekspertów i Rosja "ma już dość tych bzdur". Do tych, którzy zdaniem Putina dla wzrostu poparcia robią z tragedii sprawę polityczną, skierował on słowa: "Dorośnijcie. Musicie być dojrzalsi".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 grudnia 2017 o 16:12 przez lordvader
Niektóre dziewczyny po prostu muszą nosić grzywkę, bo ukrywają pod nią to
Grzywka nie zawsze jest kwestią wyboru. Dlaczego niektóre kobiety noszą ją nawet wtedy, gdy jest niemodna? Cóż, część z nich nie ma wyboru. Grzywka jest sposobem na zakrycie pewnych mankamentów urody, na przykład bardzo wysokiego czoła.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 grudnia 2017 o 14:12 przez lordvader
Źródło: 9GAGGirly
Salma Hayek wyjawia straszną prawdę! Aktorka była molestowana na planie filmowym przez producenta Harvey'a Weinsteina
Gwiazda przez całe lata milczała na temat tego, co działo się na planie "Fridy", gdyż zmagała się z poczuciem wstydu, poza tym nie wierzyła, że jej głos może coś zmienić. Gdy Weinstein został oskarżony przez inne ofiary, odważyła się do nich dołączyć i opowiedziała o traumatycznej współpracy z producentem, którego nazwała potworem. Podobno gnębił ją, wmawiał, że jest za mało seksowna, a jednocześnie namawiał do wspólnych kąpieli, seksu oralnego. Wchodził do jej pokoju w nocy. Za każdym razem, gdy mówiła "nie", wpadał w szał, a nawet groził jej śmiercią. "Zabiję cię, nie myśl, że nie mogę" - tak mawiał według zeznań aktorki. Wenstein to jeden z najbardziej wpływowych producentów w Hollywood i praca z nim była szczytem marzeń dla każdej aktorki. Okazała się dramatem nie tylko dla Hayek. Wśród jego ofiar mają być też Uma Thurman, Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow i wiele innych. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna wykorzystywał swoją pozycję przez kilkadziesiąt lat.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 grudnia 2017 o 13:12 przez lordvader
Źródło: usatoday.com
Pokazała, jak zmieniają się paznokcie podczas ciąży. Kobiety są oburzone: "Nie powinnaś tego robić!"
Australijska pływaczka Libby (Lisbeth) Trickett, 3-krotna mistrzyni olimpijska, 8-krotna mistrzyni świata i rekordzistka świata jest w ciąży już po raz drugi. 32-latka nie wstydzi się tego, co dzieje się z jej ciałem. Wbrew temu, co zarzucają jej internautki, nie chce zniechęcać kobiet do rodzenia dzieci, ale przygotować je na to, co je czeka. Ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcie swoich paznokci. Fanki były oburzone. "To wygląda jak grzybica", "Przez ciebie nigdy nie zajdę w ciążę!", "Powinnaś się zastanowić, zanim coś opublikujesz!" - to jedne z wielu negatywnych komentarzy. Łamliwość paznokci jednak nie jest niczym wyjątkowym podczas ciąży. Zdarza się bardzo często i zazwyczaj wynika z niedoboru żelaza. Czy to aż tak straszne, że pływaczka powinna zachować to dla siebie?
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 14 grudnia 2017 o 13:12 przez lordvader
Źródło: honey.nine.com.au
Pamiętacie Kasię i Tomka? Szykuje nam się podobny serial!
Julia Wieniawa i Antek Królikowski dostali propozycję zagrania w serialu opartym na konwencji podobnej do tej z kultowej serii Kasia i Tomek. Nie wiadomo kiedy zaczną się zdjęcia, ale na Instagramie Królikowskiego juz pojawiają się filmiki pokazujące dialogi Antka i Julii, które faktycznie przypominają rozmowy uwielbianej pary.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 14 grudnia 2017 o 11:12 przez lordvader
Źródło: kozaczek.pl
Dawniej mężczyźni przyczepiali coś takiego do spodni, aby uzyskać wrażenie dużego penisa
Było to skórzane etui. Wypełniano je trocinami, przyozdabiano guziczkami i wstążeczkami. Czasami instalacje te były karykaturalnie wielkie. Zapewne świadczyło to jedynie o wielkim ego mężczyzny...
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2017 o 14:12 przez lordvader
Źródło: http://romancingthepast.blogspot.com
Tak wyglądała XVI-wieczna pornografia. Jej autor został ukarany więzieniem
W 1524 roku włoski rytownik Marcantonio Raimondi opublikował serię 16 rytów przedstawiających sceny erotyczne. Papież Klemens VII skazał go za to na rok więzienia.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2017 o 14:12 przez lordvader
Źródło: theguardian.com
Podczas wytrysku płetwal błękitny produkuje nawet do 20 litrów spermy
Jak wiadomo, płetwal błękitny jest największym zwierzęciem naszej epoki. To gigantyczne zwierzę ma również największego penisa. Średnia długość fallusa płetwala błękitnego wynosi 2,4 metra, ale zdażają się osobniki z 3-metrowymi penisami z prawie 50 centymetrami w obwodzie. Każde z jąder giganta waży 45-68 kg.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2017 o 13:12 przez lordvader
Źródło: lesaviezvous.net
W średniowieczu na samobójcach wykonywano karę śmierci
W tych czasach uważano, że odebranie sobie życia jest najgorszą zbrodnią, więc zwłokom samobójców nie tylko nie okazywano za grosz szacunku, ale wręcz dokonywano na nich symbolicznej kary śmierci. Były one palone, wieszane, a nawet łamane kołem. Wyglądało to upiornie.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 grudnia 2017 o 13:12 przez lordvader
Źródło: http://ciekawostkihistoryczne.pl
Następna