jatoja

Jest z nami od: 2017-09-01 10:35:48
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 1053
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
W poprzednim odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia poznaliśmy Agatę i Macieja - drugą parę dobraną przez ekspertów. Rodzice przyszłych małżonków sceptycznie przyjęli decyzję o ślubie z obcą osobą. Szczególnie matka 23-latki, która na ślubie obraziła się na dziewczynę...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 10:09 przez jatoja
Kot przyniósł swojemu panu prezent. Znalazł na ulicy torebkę z kokainą i heroiną
Niektóre koty przynoszą martwe myszy i wróbelki, ten puszek postanowił obdarować swojego pana wyjątkowym prezentem. Przyniósł mu narkotyki. Policjanci z komisariatu w St Paul w Wielkiej Brytanii pokazali na Twitterze zdjęcie jedynego w swoim rodzaju "prezentu". Zaniepokojony obywatel przyniósł do nich torebkę foliową, w której schowane były malutkie zawiniątka z narkotykami. Twierdził, że pakunek znalazł rano przy swoim łóżku. Obok siedział dumny z siebie kot.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 09:09 przez jatoja
Źródło: https://twitter.com/ASPAshley/status/1041650042325614592/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1041650042325614592%7Ctwgr%5E373939313b73706563696669635f73706f7274735f616374696f6e&ref_url=http%3A%2F%2Fbuzz.gazeta.pl%2Fbuzz%2F7%2C156947%2C23936671%2Ckot-przyniosl-swojemu-panu-prezent-znalazl-torebke-z-kokaina.html
Owocami burzliwego życia osobistego Michała są trzy córki i syn -16letni Xavier15-letnia Fabienne12-letnia Etiennette i 10-letnia Vivienne. Niedawno najmłodsza zadebiutowała na Insatgramie. Tak dziś wygląda.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Poczuła ból w drogach rodnych. Zdumieni lekarze wyciągnęli z jej waginy gada! Musiał wejść, gdy przebywała na plaży w bikini
Nietypowa sytuacja miała miejsce podczas wakacyjnego wyjazdu na hiszpańską Teneryfę. Urlopująca Brytyjka po imprezie ze znajomymi poczuła się źle. Odczuwała ból w okolicach brzucha i dróg rodnych. Gdy trafiła do jednego z lokalnych szpitali, tamtejsi lekarze nie kryli zaskoczenia. W ciele pacjentki znaleziono COŚ, co w żadnym wypadku nie powinno się tam znaleźć...
To, co zobaczyli lekarze, szokuje. Okazało się bowiem, że powodem stanu zapalnego był... martwy żółw. Umieszczony w waginie gad doprowadził do poważnego stanu zapalnego. Medykom udało się usunąć zaskakującego intruza. Wielkość gada nie została ujawniona – podaje portal mirror.co.uk.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/hiszpania-kobieta-znalazla-w-swojej-waginie-zolwia/em83fzp
Uważajcie w sklepach! Kupił truskawki w supermarkecie. To było w środku
Sprawa jest poważna. Przypadkowe zjedzenie truskawki naszpikowanej igłami może się bardzo źle skończyć. Owoce z „niespodzianką” odnaleziono niedawno w supermarkecie w Auckland w Nowej Zelandii. BBC donosi jednak, że w poniedziałek dwaj najwięksi dystrybutorzy żywności w kraju podjęli decyzję o wstrzymaniu importu australijskich truskawek. Mieszkańcom Nowej Zelandii zalecono ostrożność i krojenie owoców przed ich spożyciem. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/nowa-zelandia-w-truskawkach-ze-sklepu-odnaleziono-igly/fckcy9m#slajd-2
Debilna moda sesji ciążowych. Pozowała z pszczołami. Teraz jej dziecko urodziło się martwe
Emily Mueller blisko rok temu pojawiła się na nietypowej sesji zdjęciowej. Ciężarna Amerykanka pozowała do fotografii z tysiącami pszczół. Wówczas pojawiło się wiele głosów, które ostrzegały kobietę, że w ten sposób może zaszkodzić dziecku. Ciąża 34-latki nie zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem – dziecko zmarło. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-amerykanka-pozowala-z-pszczolami-i-wezem-na-sesji-zdjeciowej/g4elmhw#slajd-5
Coś potwornego. Ta zakonnica dostarczała księżom pedofilom dzieci. Gwałcili je a ona po wszystkim sprzątała
Bohaterką tego skandalu jest pochodząca z Japonii zakonnica, a do przestępstw miało dochodzić na terenie Argentyny. Ofiarami zaś są niepełnosprawne dzieci – podopieczni ośrodka dla głuchoniemych i niesłyszących. Zatrzymanie siostry zakonnej nastąpiło parę miesięcy po aresztowaniu dwóch księży. Zeznania poszkodowanych wskazują bowiem, że to zakonnica "dostarczała" duchownym dzieci. Kosaka Kumiko wybierała i "dostarczała" duchownym najbardziej uległe dzieci. Jedna z poszkodowanych zeznała, że była systematycznie gwałcona przez księży, a siostra zakonna zakładała jej pieluszki, żeby zatrzymać krwotoki.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Szatan na ulicach! Dopadł 12-latkę, zgwałcił i zamordował wbijając nóż w szyję
Oleg Filippow to bestia w ludzkiej skórze, mieszkańcy miasteczka naztwają go "Szatanem". Trudno się dziwić. Zwyrodnialec zgwałcił i zamordował 12-letnią Anastazję. Kilkakrotnie wbił dziewczynce nóż w szyję. Do przerażającej zbrodni doszło w pobliżu Saratowa w Rosji. 25-latek został zatrzymany przez policję i stanął przed sądem. Ten nie miał dla zabójcy litości. Wymierzył mu surową karę. Skazał go na 23 lata kolonii karnej.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Ogromna afera! PIS właśnie zakazał wyświetlania w kinach "Kleru" w tym mieście
Chodzi o Ostrołękę. Portal moja-ostroleka.pl podaje, że we wrześniowym repertuarze kina Jantar próżno szukać najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Jedyne w mieście kino jest prowadzone przez Ostrołęckie Centrum Kultury, które podlega prezydentowi miasta Januszowi Kotowskiemu. Ten z kolei jest członkiem PiS, a z wykształcenia teologiem, który pracował przed laty jako katecheta. – Dzwoniłem do kina Jantar, żeby dowiedzieć się, czy będą seanse filmu "Kler" Smarzowskiego. Jak wielkie było moje zdziwienie, kiedy pani poinformowała mnie, że filmu w naszym kinie nie będzie można wcale zobaczyć. Aż mnie zatkało. Na pytanie "dlaczego?" – pani odpowiedziała, że trzeba zapytać kierownictwo. Dlaczego kino nie planuje emisji filmu znakomitego polskiego reżysera, jakim jest Wojciech Smarzowski? Oglądalność będzie olbrzymia, więc dlaczego kino nie chce zarobić? Kto będzie chciał, to i tak obejrzy. Dla mnie to jest skandal! Co za zaścianek! – napisał do redakcji oburzony czytelnik.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ostroleka-nie-wyswietla-filmu-kler/tvqn7kv
Kolejny facet rzucił Anję Rubik z tego samego powodu...
25-letnia modelka nie ma szczęścia w miłości. Fakt dowiedział się, że niedawno kolejny związek modelki przeszedł do historii. Tym razem Anji nie wyszło z Adrianem Steirnem – australijskim fotografem i filmowcem, który specjalizuje się w reportażu i fotografowaniu przyrody. – Oni są bardzo zajętymi osobami. Adrian dużo czasu spędza w Australii, a Anja ciągle podróżuje. Ostatnio długo była w Polsce, bo poświęciła się pisaniu książki o seksie. To nie mogło się udać, bo nikt z nich nie chciał iść na kompromis – mówią znajomi. W końcu starszy o 4 lata mężczyzna nie wytrzymał. – Stwierdził, że woli kobietę, którą będzie miał na wyciągnięcie ręki. Nie chce już zajętej gwiazdy, która nie ma dla niego czasu – dodaje źródło "Faktu". Para była ze sobą niecały rok. Z tych samych powodów dwa lata temu modelka, po 6 latach związku, rozwiodła się z Sashą Knezevicem, który założył właśnie rodzinę i pochwalił się w sieci zdjęciami synka. I choć z serbskim modelem Rubik ciągle pozostaje w przyjaźni, z Adrianem nie ma obecnie kontaktu. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Następna