jatoja

Jest z nami od: 2017-09-01 10:35:48
Ostatnie logowanie: -
Opublikował wiedzy: 498
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
Tak bukmacherzy oceniają szansę na wygraną Polski na Eurowizji 2018
Lukas Meijer - wokalista pochodzacy ze Szwecji i Gromee, polski DJ wystąpią z piosenką "Light me up". W tegorocznym zestawieniu reprezentacja Polski znalazła się na rekordowo niskiej, 36. pozycji pozycji w rankingu. Sam występ niewiele będzie miał wspólnego z naszym krajem. Piosenka, z którą Lukas Meijer i Gromee będą reprezentować Polskę zaśpiewana jest w języku angielskim, a "pocztówka", która zostanie wyemitowana tuż przed ich występem została nagrana w Portugalii: Telewizja RTP zdecydowała, że polska reprezentacja nagra ją w miejscowości Mafra, 28 kilometrów od Lizbony, nad oceanem oraz w Ericeirze, która znana jest ze świetnym warunków do windsurfingu i od lat przyciąga zarówno Portugalczyków jak i zagranicznych turystów. Polska pocztówka będzie więc pełna widoków oceanu, plaży i pięknego wybrzeża oraz…desek surfingowych, z czego jedna z nich przyozdobiona będzie logiem Eurowizji i flagą Polski. Efekt pracy ekipy RTP zobaczymy już 10 maja podczas II półfinału konkursu w Lizbonie - informuje Dziennik Eurowizyjny.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 kwietnia 2018 o 11:04 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/128371/bukmacherzy_oceniaja_szanse_polski_na_zwyciestwo_w_eurowizji_gromee_i_lukas_meijer_na_36_pozycji/
Tak wygląda brat Angeliny Jolie
James Haven to o dwa lata starszy brat Angeliny i syn aktorów Marcheline Bertrand i Jona Voighta. James działa także w branży filmowej. Jest reżyserem.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 20 kwietnia 2018 o 11:04 przez jatoja
Barbara Bush nie żyje
Żona 41. i matka 43. prezydenta Stanów Zjednoczonych, Barbara Bush, nie żyje. Była pierwsza dama zmarła w swoim domu w Houston. Miała 92 lata. W 1988 roku George Bush wygrał wybory prezydenckie. Barbara Bush jako pierwsza dama angażowała się w działalność charytatywną. Stworzyła m.in. fundację Barbara Bush Foundation for Family Literacy, która zajmuje się walką z wtórnym analfabetyzmem. Po przegranych wyborach w 1992 roku, małżeństwo przeniosło się do Houston, gdzie Barbara Bush dalej walczyła z analfabetyzmem i niskim poziomem czytelnictwa. Od czasu, gdy u Barbary Bush w 1989 roku zdiagnozowano chorobę Gravesa-Basedowa, przez lata doświadczała licznych problemów zdrowotnych.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 kwietnia 2018 o 10:04 przez jatoja
Źródło: https://edition.cnn.com/2018/04/17/politics/barbara-bush-dies/index.html?sr=fbCNNp041718barbara-bush-dies0750PMStory&CNNPolitics=fb
Ludzkie oczy nie zmieniają swojego rozmiaru od urodzenia
Dlatego dzieci wyglądają tak uroczo. Na pierwszy plan wysuwają się ich wielkie oczy.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 kwietnia 2018 o 09:04 przez jatoja
Źródło: https://www.lbc.co.uk/radio/special-shows/the-mystery-hour/human-body/do-eyeballs-grow-with-age-27112/
Tak wygląda pierwszy mem na świecie
Powstal 97 lat temu! Judge to satyryczny magazyn wydawany w Stanach Zjednoczonych w latach 1881-1947. W wydaniu z 1921 pojawił się prawdopodobnie pierwszy mem "Jak myślisz, że wyglądasz gdy lampka aparatu błyska / Jak wyglądasz naprawdę". Istnie odzwierciedla jeden z dzisiejszych memów "oczekiwanie vs rzeczywistość". Wydawałoby się, że ludzkie poczucie humoru zmienia się z pokolenia na pokolenie, ale to odkrycie może sugerować, że również zatacza koło.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 kwietnia 2018 o 09:04 przez jatoja
Źródło: https://hypebeast.com/2018/4/first-meme-expectation-vs-reality-1921-comic-strip
Nie żyje aktorka Elżbieta Słoboda
Elżbieta Słoboda miała na koncie dziesiątki ról, głównie telewizyjnych. Debiutowała w 1984 r. w serialu "07 zgłoś się". Pojawiła się w produkcjach takich jak "Klan", "Samo życie", "Usta usta", "Szpilki na Giewoncie" czy "Głęboka woda". Młodszej widowni może być znana głównie z serialu "I kto tu rządzi?". Zmarła w wieku 59 lat.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 17 kwietnia 2018 o 08:04 przez jatoja
Źródło: http://jastrzabpost.pl/newsy/elzbieta-sloboda-nie-zyje-przyczyny-smierci-jaka-choroba_652023.html#galeria0
Jakiś czas temu wybuchła afera z długami Deynn. Marita tłumaczyła koleżance, że nie odda jej pieniędzy, bo "ich nie ma". Razem z Majewskim wystawili też na sprzedaż swój dom. Jednak wiele się zmieniło po wyjeździe do USA... Jakim cudem z "biedaków" stać ich było na to? Fani zaczęli być coraz bardziej dociekliwi. Wtedy para wpadła na genialny pomysł jak "obrócić zło w dobro".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 kwietnia 2018 o 11:04 przez jatoja
Źródło: https://www.instagram.com/deynn/?hl=pl
Nowa promocja w Biedronce! To lepsze od Świeżaków
Od 5 kwietnia klient Biedronki, który do 26 kwietnia zrobi zakupy za min. 49 zł, otrzyma za każdą taką transakcję „kropkę”. Te będą zapisywane na kartach Moja Biedronka lub na paragonach. Za komplet 7 z nich dostanie nie Świeżaka, ale rabat w wysokości 10% na zakupy, który będzie mógł wykorzystać między 27 kwietnia a 2 maja. Regulamin akcji można znaleźć na stronie sieci Biedronka.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 kwietnia 2018 o 11:04 przez jatoja
Źródło: biedronka.pl
Michalina Manios dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu Top Model. Aspirująca modelka już na pierwszym castingu wyznała, że jest transseksualna. Michalina urodziła się jako hermafrodyta, z zarówno męskimi jak i żeńskimi narządami płciowymi. Lekarze uznali, że męskie genitalia są lepiej rozwinięte i, jak to sama powiedziała,"nadali jej fałszywą tożsamość".
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 kwietnia 2018 o 11:04 przez jatoja
Podobno każdy z nas ma gdzieś swojego sobowtóra. Oni już ich odnaleźli!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 kwietnia 2018 o 16:04 przez jatoja
Następna