Defdef

Jest z nami od: 2017-08-30 21:36:08
Ostatnie logowanie: 2018-09-25 21:06:06
Opublikował wiedzy: 940
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -

Anatolij Moskwin mieszkał w Niżnym Nowogrodzie. Mężczyzna władający aż 13 językami, z zawodu był historykiem. Wykładał na jednym z uniwersytetów. Nikt nie podejrzewał, że pod maską geniusza krył się potwór. O zwyrodnialcu zrobiło się głośno w listopadzie 2011 roku. Wtedy to Rosjanin został zatrzymany przez policję. Był to efekt prowadzonego przez funkcjonariuszy śledztwa, dotyczącego profanacji grobów na miejscowych cmentarzach. W domu, który dzielił z rodzicami mundurowi odnaleźli 26 dziecięcych ciał. Anatolij Moskwin wykopał je z grobów i zamienił w lalki. Przebrał je i pomalował. W klatkach piersiowych niektórych z nich umieścił pozytywki. – Widzieliśmy te lalki, ale do głowy by nam nie przyszło, że to ludzkie ciała. Myśleliśmy, że tworzenie tak dużych lalek to jego hobby. Nie widzieliśmy w tym nic złego – tłumaczyła matka 52-latka, Elwira (76 l.).

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Selena Gomez wyznała co poczuła się gdy dowiedziała się o ślubie Justina Biebera.

Po każdym kolejnym rozstaniu Seleny Gomez i Justina Biebera fani i media obstawiają, jak szybko para znów do siebie wróci. Nawet kiedy wokalista zaczął pokazywać się u boku Hailey Baldwin i bardzo ekspresyjnie okazywać jej uczucie na oczach paparazzi, mało kto wierzył, że to naprawdę koniec. Najwierniejsi fani "Jeleny" przetrwali nawet doniesienia o zaręczynach, ale przygotowania do ślubu Baldwin i Biebera musiały odebrać im nadzieje.

"Tak naprawdę to nie da się o kimś tak po prostu i całkiem zapomnieć. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego wciąż o tej osobie myślisz. I dlaczego chcesz przestać. Czy cię skrzywdziła? Jeśli tak, a ty nadal chcesz do tej osoby wrócić, czy nawet do myślenia o niej, to nie jest dobre.

Nie da się kogoś tak po prostu stracić. Ale czasem pamiętanie o czymś to dobra rzecz, czasami musisz sobie o czymś przypominać, mam nadzieję, że opowiedziałam na twoje pytanie - odpowiedziała filozoficznie."

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Popek został twarzą KONSERWY! Możecie ją dostać w każdym sklepie
Popek niedawno zapowiadał, że zamierza zostać politykiem, póki co nie widać na horyzoncie jego kroków w stronę Sejmu. Rak rozszerzył swoją działalność w show biznesie o kolejny kontrakt reklamowy i został twarzą... konserwy. 

Nasza konserwa została stworzona z myślą nie tylko o sportowcach ale o wszystkich ludziach zwracających uwagę na to co jedzą.
Mówi się, że jesteś tym co jesz dlatego w składzie naszej konserwy znajdziesz drób i wieprzowinę, sól i szczyptę przypraw - czytamy na stronie producenta puszki zawierającej 98% mięsa. 

Na etykiecie widzimy zdjęcie Popka, pozującego bez koszulki, głośne hasło FIT MEAT - jakość bez kitu! obok którego grafik umiejscowił autograf z klasycznym zwrotem używanym w reklamach wszystkiego: "Polecam, Popek".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef

Kamila Smogulecka, promująca się pod pseudonimem Luxuria Astaroth, pojawiła się w polskim show biznesie sześć lat temu jako "Słowianka Donatana", która ubijała masło i oblewała się mlekiem w jego teledyskach. Jej oryginalna uroda, którą odziedziczyła po babci - pół Chince, pół Rosjance zaciekawiła media.

Luxuria miała idealne warunki do zrobienia kariery... dopóki się nie odezwała. Gdy zaczęła udzielać żenujących wywiadów na temat "plucia Szatanowi w ryj i picia krwi z okresu", czar prysł. Potem było już tylko gorzej, a jej wygląd i wypowiedzi stawały się coraz bardziej niepokojące.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Na świecie nie brakuje psychopatów. Prawie codziennie dowiadujemy się o szokujących wydarzeniach, których doświadczają ludzie na całym świecie. Pod tym względem na szczególną uwagę zasługuje historia Japonki z Kioto, która przez wiele lat była głodzona przez swojego dziadka. 28-latka niedawno postanowiła podzielić się z całym światem swoimi doświadczeniami. Na dowód zamieściła na Twitterze zdjęcia. Pozuje na nich nago. Jej ciało wygląda przerażająco – przypomina pałąk z wystającymi kośćmi. Kobieta ważyła wówczas niecałe 17 kilogramów.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef

Ponad dekadę temu Tressa Middleton była na ustach wszystkich. Nie tylko w swojej ojczyźnie, bo o dziewczynce rozpisywały się media na całym świecie. Nic w tym dziwnego - wtedy 12-letnia matka nie była jeszcze tak częstym zjawiskiem, jak dziś. Teraz podobne historie dzieją się wszędzie - także w Polsce.

Życie jej nie oszczędzało. Miała zaledwie siedem lat, kiedy zaczął ją molestować starszy brat. Proceder trwał bardzo długo, a jego efektem była ciąża małoletniej. Tressa urodziła mając tylko 12 lat, a przez kolejne dwa ukrywała tożsamość ojca. Kiedy prawda wyszła na jaw - oprawca trafił do więzienia, a opieka społeczna zdecydowała się odebrać dziecko zbyt młodej mamie.

Jak potoczyły się jej dalsze losy? Wbrew pozorom, wcale nie tak źle, jak wielu mogłoby przypuszczać. 12 lat później jest już dorosłą kobietą, która walczy o normalne życie.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef

Kiedy przyjmowałam oświadczyny, a później słyszałam, jak narzeczony drżącym głosem wypowiada przysięgę małżeńską, to myślałam, że wszystko już załatwione. Mam męża, a za chwilę nasza rodzina na pewno się powiększy. Takie były przecież nasze plany. Wszystko po kolei i w swoim czasie. Niedawno świętowaliśmy pierwszą rocznicę, a na razie w naszym życiu niewiele się zmieniło. Poza obrączkami na palcach. Dzieci ani widu, ani słychu.

Gdyby to ode mnie zależało, to już byłabym w ciąży. Na co mam czekać? 28 lat na karku, w miarę stabilna sytuacja, pieniędzy powinno starczyć, dziadkowie jeszcze młodzi, więc pomogą przy wnukach. Im dłużej to będziemy odkładali, tym trudniej będzie podjąć decyzję. A mąż cały czas mówi jedno: jeszcze chwila, dajmy sobie czas, musimy najpierw do czegoś dojść. Niby fajnie, że taki odpowiedzialny, ale ja się nie cieszę. W jego przypadku to może trwać w nieskończoność.

Odpowiadam mu: niech los zadecyduje. Pigułki już dawno przestałam brać, więc zrezygnujmy jeszcze z prezerwatyw. Jak ma być dziecko, to będzie. A jak nie, to w lepszym momencie.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Tytuł Miss Warszawy zdobyła Paloma Żuchowska. I wicemiss Warszawy została Marta Kaczmarczyk, II wicemiss Anastazja Sobol, III wicemiss Karolina Soczewska, z kolei IV wicemiss Julia Gajda.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef

Tomasz Komenda spędził 18 lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Został niesłusznie skazany na 25 lat pozbawienia wolności za brutalny gwałt i zabójstwo 15-letniej Małgorzaty K. W poniedziałek zatrzymano 40-letniego Norberta B., drugiego mężczyznę, któremu przedstawiono już zarzut związany z morderstwem sprzed 22 lat. Jak się okazuje, prokuratura poszukuje jeszcze jednej osoby, która mogła mieć związek z tą straszną zbrodnią.

"Zatrzymany dziś mężczyzna to – według prokuratury – człowiek, który razem z ujętym już rok temu podejrzanym Ireneuszem M. miał brutalnie zgwałcić dziewczynkę i pozostawić ją na mrozie" – napisał jako pierwszy portal TVP Info. Do zatrzymania doszło w poniedziałek w godzinach porannych. Czynności prowadzono pod nadzorem wydziału Prokuratury Krajowej we Wrocławiu zajmującego się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej.

 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef

Nie marzyli o zrobieniu wesela w wystawnej sali. Natalia (28 l.) i Maciej (29 l.) Dyrka spod Poznania chcieli wyprawić imprezę na wsi. Ich wybór padł na ponad stuletnią stodołę. W trzy miesiące zrobili z niej perełkę! Tym samym ominęli horror, jakim jest poszukiwanie wolnej sali na wesele!

 

Poznali się niespełna dwa lata temu. Szybko poczuli, że chcą razem spędzić życie. – Nie potrafimy się ze sobą nudzić. Mamy szalone pomysły, jak przeprowadzka dzień przed Wigilią. Chwilami zaś wyglądamy jak dziadek z babcią, bo Natalia szydełkuje przy rozpalonym kominku, a ja eksperymentuję z własną produkcją nalewek – mówi pan Maciej.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Następna