Defdef

Jest z nami od: 2017-08-30 21:36:08
Ostatnie logowanie: 2018-06-20 13:08:01
Opublikował wiedzy: 511
Data urodzenia: ukryta
Kilka słów o mnie: -
W ostatnim czasie internet obiegła informacja, że w Malezji narodziło się kotopodobne stworzenie z ludzką głową. Policja dementuje te doniesienia - informuje "The Mirror"
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 czerwca 2018 o 02:06 przez Defdef
W ostatnim czasie internet obiegła informacja, że w Malezji narodziło się kotopodobne stworzenie z ludzką głową. Policja dementuje te doniesienia - informuje "The Mirror"
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 czerwca 2018 o 02:06 przez Defdef
Z ostatniej chwili:Zapadła decyzja w sprawie udziału Kamila Glika na Mistrzostwach Świata!

Kamil Glik może pojechać na mistrzostwa świata w Rosji. Dokładne badania u słynnego profesora Pascala Boileau potwierdziły, że kontuzja barku obrońcy reprezentacji Polski nie jest aż tak groźna, by wykluczyć go z gry na MŚ. - Lekarz uznał, że nie ma przeciwwskazań - powiedział Kamil Glik dziennikarzom tuż po wyjściu ze szpitala w Nicei.

- Chciałem zacząć kolejny sezon jak najszybciej, niezależnie od tego, czy pojadę na MŚ czy nie. Lekarz uznał, że nie ma przeciwwskazań do gry w Rosji - powiedział dziennikarzom zadowolony Kamil Glik tuż po opuszczeniu szpitala w Nicei, gdzie badał go słynny specjalista Pascal Boileau. 

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 czerwca 2018 o 17:06 przez Defdef

Karolina Sawka w roku 2001

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 czerwca 2018 o 18:06 przez Defdef
Dziewczyna pomyliła mieszkania i weszła do sąsiada. To co zobaczyła w środku to jakiś koszmar
Czytelniczka Wyznajemy opowiedziała wstrząsającą historię. 

Mieszkam od niedawna w bloku, który ma kilkanaście klatek. Wynajmuję to mieszkanie na spółkę ze znajomymi i u mnie w pokoju nie ma balkonu, jest u pary znajomych, ale to była już późna godzina, a chciałam zapalić fajkę. Zeszłam więc na dół, żeby ich nie budzić i nie wychodzić na balkon przez ich sypialnię. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 09 czerwca 2018 o 13:06 przez Defdef
Oznacz kogoś przez kogo nie możesz jeść, nie możesz spać. Jak do tego doszło nie wiesz.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 08 czerwca 2018 o 14:06 przez Defdef
Przełomowa wiadomość! Nasz reprezentacyjny obrońca Kamil Glik prawdopodobnie wystąpi na Mistrzostwach Świata!
Kamil Glik wrócił już do Polski po badaniach, które odbyły się w czwartek w Nicei. - Zrobię wszystko, żeby być dla Was i naszego zespołu w Rosji - napisał w piątek rano na swoim profilu na Facebooku.  

Finalna decyzja dotycząca jego udziału w nadchodzącym turnieju miała zapaść po czwartkowych badaniach, ale została przełożona. Jak informował Krzysztof Stanowski z portalu weszlo.com, Glik przejdzie ostateczne badania w poniedziałek. Na pierwszy mecz z Senegalem na pewno nie zdąży, ale może będzie w stanie zagrać w dalszej części turnieju.

Glik w piątek wrócił do Polski, a rano napisał kilka słów na swoim profilu na Facebooku. "Kochani, dziękuję, że jesteście ze mną w tych trudnych chwilach. Na każdym kroku czuję Wasze wsparcie i to daje mi jeszcze większego kopa, żeby walczyć z czasem i kontuzją. Jestem już w Polsce i zrobię wszystko, żeby być dla Was i naszego zespołu w Rosji. Polska Dawaj" - czytamy.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 08 czerwca 2018 o 12:06 przez Defdef

Piotr K. znowu trafił na salę rozpraw, by złożyć oświadczenie w sprawie aresztowania z marca 2017 roku. Trzeba przyznać, że pobyt w areszcie mocno zmienił najmłodszego polskiego milionera, który rozjaśnił włosy, a sweter w bałwanki zamienił na koszulę i krawat.

Zobaczcie, jak wygląda teraz potentat na rynku wybielaczy do zębów. Poznalibyście go?

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 czerwca 2018 o 11:06 przez Defdef
Alfie Evans nie żyje.

Tom Evans, ojciec 23-miesięcznego Alfiego Evansa, napisał na Facebooku, że chłopiec zmarł o 2.30 w nocy czasu brytyjskiego. „Mój gladiator złożył tarczę i zyskał swoje skrzydła o 2.30. Kocham cię” – pisał Evans.

Matka chłopca, Kate James, także napisała o śmierci dziecka w mediach społecznościowych: „Nasz chłopak zyskał skrzydełka dzisiaj w nocy o 2.30. Mamy złamane serca. Dziękujemy wszystkim za wsparcie”.

Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 kwietnia 2018 o 11:04 przez Defdef
Andrzej Młynarczyk wraca do M jak miłość. Będzie grał jako duch.

Andrzej Młynarczyk po dziesięciu latach spędzonych w M jak miłość podjął decyzję o rozstaniu z serialem. Delikatnie sugerował, że postać Tomka Chodakowskiego zaczyna mu trochę ciążyć zawodowo.

Decyzja zaczęła kiełkować mniej więcej rok wcześniej, a po pół roku już się ustabilizowała - wyznał rok temu w wywiadzie dla Tele Tygodnia. Zostało to przyjęte ze zrozumieniem. Oczywiście pytano, czy nie chciałbym zrobić sobie tylko przerwy, ale ja podjąłem już decyzję. 

Ponieważ Młynarczyk nie chciał, by kusiło go do powrotu, poprosił scenarzystów o uśmiercenie jego bohatera. Podczas wzruszającej uroczystości pogrzebowej pożegnała go żona, Asia grana przez Barbarę Kurdej-Szatan z trojgiem dzieci.

Okazuje się, że Młynarczyk zatęsknił jednak za serialem, albo też kariera nie ułożyła mu się tak jak marzył, bo zapragnął wrócić. Po śmierci nie jest to łatwe, ale nie niemożliwe. Jak donosi Fakt,producenci zdecydowali się na wprowadzenie wątku... metafizycznego.

Asia wpadnie w depresję i Tomek będzie ją odwiedzał jako duch - zapowiada osoba z produkcji. Widzowie bardzo za nim tęsknią. A depresja Asi urozmaici fabułę. Tomek nie może zmartwychwstać, więc wróci jako zjawa widziana tylko przez Asię.

O tym, jak wyszło, widzowie będą mogli przekonać się dopiero po wakacjach.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 kwietnia 2018 o 18:04 przez Defdef
Następna