Poczekalnia

Synoptycy ostrzegają. Idzie zima! Już wiadomo kiedy temperatury spadną poniżej zera
Wygląda na to, że to ostatnie dni ciepła. W najbliższych dwóch tygodniach czeka nas nadejście chłodniejszych temperatur. Od niedzieli temperatura będzie spadać z dnia na dzień. Wstępne prognozy na poniedziałek, 19 listopada, mówią o pierwszych opadach deszczu ze śniegiem, gdy termometry wskażą temperaturę poniżej zera. W przyszłym tygodniu możemy też oczekiwać gęstych mgieł i opadów deszczu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 listopada 2018 o 22:11 przez jatoja
Źródło: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/kiedy-spadnie-snieg-prognoza-pogody-na-zime-20182019-dlugoterminowa-raport-na-biezaco-13112018/ar/13549724
Być może mieszkasz niedaleko nawiedzonego domu czy mieszkania i nawet o tym nie wiesz...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 listopada 2018 o 11:11 przez jatoja
Nastolatek założył się z kolegami, że zje ślimaka. Nie podejrzewał jak dramatycznie się to skończy
W 2010 roku pochodzący z Australii Sam Ballard miał 19 lat i był młodym, obiecującym, pełnym życia sportowcem. Pewnego wieczoru wybrał się z przyjaciółmi na przyjęcie urodzinowe. W ramach żartu i zachęcany okrzykami kolegów Sam postanowił połknąć zwierzę. Parę dni później Sam zaczął skarżyć się na ostry ból nóg. Na początku lekarze podejrzewali u niego stwardnienie rozsiane, ale badania to wykluczyły. Wreszcie lekarzom udało się ustalić, co mu dolega. Okazało się, że połykając ślimaka Sam zaraził się nicieniem - pasożytem, który potrafi dokonać prawdziwego spustoszenia w ludzkim organizmie. Nicienie doprowadziły u niego do trwałego uszkodzenia nerwów i zapalenia mózgu. Sam zapadł w śpiączkę na 420 dni. Był sparaliżowany, cierpiał na ataki, musiał być nieustannie podłączony do aparatury podtrzymującej życie. W piątek 2 listopada 2018 roku Sam Ballard zmarł w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół, którzy nigdy o nim nie zapomnieli. Miał 28 lat. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 listopada 2018 o 11:11 przez jatoja
Dramat Waldka ze "Świata według Kiepskich". Chodzi o jego córkę
43-letni Bartosz Żukowski od kilku lat walczy z problemami rodzinnymi i chociaż jest ciężko, to zamierza bić się do upadłego. Już trzy lata aktor rozwodzi się ze swoją żoną Ewą. Różnice między nimi były zbyt duże. Kobieta postanowiła robić karierę za granicą, a aktor miał zajmować się córką. Nawet na pewien czas zrezygnował z pracy, aby móc jak najlepiej opiekować się dzieckiem. Aktor uważa, że wyłączna opieka należy się jemu. Chcę również uzyskać od żony, która jest prawniczką, alimenty na dziecko. Ewa Coll nie chce słyszeć o takim rozwiązaniu i batalia o dziecko trwa. Aktor nie zamierza odpuścić: :Teraz po połowie dzielimy się córką z żoną. Ale nie spocznę, dopóki nie dostanę całej opieki nad Polą. Jeśli zapadnie wyrok, który nie zagwarantuje mi tego, odwołam się od niego. Będę o to walczył do upadłego" – powiedział w wywiadzie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 listopada 2018 o 11:11 przez jatoja
Ronaldinho jest bankrutem. Ma na koncie mniej niż przeciętny 12-latek w portfelu
Ronaldinho swego czasu był jedną z najjaśniejszych gwiazd futbolu na całym świecie. W 2002 roku zdobył z Brazylią mistrzostwo świata, a w 2006 roku został zwycięzcą Ligi Mistrzów. Jako piłkarz osiągnął wszystko, co było do zdobycia. Sukcesy sportowe szły w parze z kontraktami reklamowymi, na których sportowiec zarobił kilkadziesiąt milionów euro. Futbolista stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie.Z pewnością Ronaldinho jest lepszym piłkarzem niż przedsiębiorcą. Jak donosi portal Mirror.co, były zawodnik Barcelony jest bankrutem, a na jego koncie znajduje się równowatość... 25 złotych. Problemy finansowe Brazylijczyka zaczęły się cztery lata temu, kiedy to ze swoim bratem zostali oskarżeni o nielegalną budowę portu rybackiego na obszarze chronionym nabrzeża rzeki Guaiba. Panowie sprawę w sądzie przegrali, a co za tym idzie, musieli zapłacić karę w wysokości 2 milionów euro. Władze nie są w stanie ściągnąć należności z konta piłkarza, ponieważ widnieje na nim zaledwie 6 euro, czyli około 25 złotych.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 listopada 2018 o 09:11 przez jatoja
Jeśli chłopak puszcza przy Tobie gazy, to robi to dla Twojego dobra
W jelitach produkowany jest naturalny siarczek wodoru. Doktor Mark Wood uważa, że warto go wdychać dla zdrowotności. Sugeruje, że za każdym pierdnięciem partner powinien nadstawić nos. W ten sposób zmniejsza się ryzyko śmierci z powodu, zawałów, nowotworów i wylewów. Jego zdaniem takie inhalacje zapobiegają również demencji starczej i artretyzmowi. Czy to sekret na długowieczność?
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 01 listopada 2018 o 10:11 przez jatoja
Źródło: https://www.thesun.co.uk/fabulous/4779755/could-sniffing-your-partners-farts-be-good-for-you-research-finds-the-smell-of-flatulence-could-ward-off-disease/

Potwierdził się najgorszy z przewidywanych scenariuszy. Paulina Dynkowska (†28 l.), zaginiona w Łodzi dziewczyna, została zamordowana. To jej zwłoki zostały znalezione w piątek, 26 października, około godz. 15 przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Łodzi. Zatrzymano już w tej sprawie trzy osoby. Do morderstwa miało dojść w mieszkaniu w Łodzi.

 

Jak powiedział w sobotę rzecznik łódzkiej prokuratury, prawdopodobnie znaleziono zwłoki zaginionej 28-letniej Pauliny. – Po ich wyglądzie, elementach ubrania, a także w oparciu o ustalenia poczynione, co do przebiegu wydarzeń, możemy stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że są to zwłoki poszukiwanej od soboty młodej kobiety – poinformował prokurator Krzysztof Kopania.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 października 2018 o 01:10 przez Defdef
Jestem z moim chłopakiem dopiero kilka miesięcy. Mamy oboje po... kilkanaście lat, tzn. jesteśmy pełnoletni, ale to nie jest ważne w tym wyznaniu. Ważne jest, że pragnę was wszystkich nakłonić do spontanicznego spełniania swoich marzeń i fantazji, bo potem będziecie żałować, że zmarnowaliście młodość i nie spróbowaliście wszystkiego. 

Będziecie mieć grubego męża, nudną pracę, wyciągnięte cycki z przyczepionymi do nich płaczącymi dziećmi i pomyślicie: "Boże, czemu ja tego nie zrobiłam, póki miałam okazję?". 

No więc do rzeczy. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 października 2018 o 18:10 przez Defdef
Jestem licealistą. Chodzę teraz do klasy maturalnej i uważam, że jestem wystarczająco dojrzały, żeby podejmować wiele życiowych decyzji, ale niektóre mnie przerażają. Tak jak ta, czy powinienem powiedzieć mojej matce i wielu innym o tym, czego byłem świadkiem. 

Mój ojciec często wyjeżdża i nie ma go w domu, bo jeździ TIRami po całej Polsce, często też za granicę. Nie mamy jakiegoś dobrego kontaktu, bywają dni, że w ogóle nie wiem, że wrócił do domu. Mnie też zazwyczaj nie ma całymi dniami i bywa tak, że się mijamy. 

Tak było i tym razem. Spałem po imprezie w swoim pokoju, było już koło południa, ale miałem wolny dzień w szkole, bo go wcześniej odrobiliśmy, także był długi weekend. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 października 2018 o 18:10 przez Defdef
Opowiem wam o moich największych tajemnicach. Fajnie czuć się anonimowo - nikt mnie nie rozpozna, więc mogę opowiadać do woli, jaka jestem poj*b ana. Zacznę od tego, że mam 17 lat i chodzę do szkoły. Wszyscy mają mnie za grzeczną dziewczynkę, ale tak naprawdę daleko mi do niej. Uważają mnie za raczej cichą i nieśmiałą. 

Nie ma to za wiele wspólnego z prawdą. Kiedy wracam do domu, rzucam plecak i jem obiad, zamykam się w swoim pokoju i zaczyna się orgia spier*olenia umysłowego. Zacznę od tego, że nienawidzę się kąpać - robię to może raz w tygodniu, a w inne dni zamykam się w łazience i po prostu puszczam wodę, żeby rodzice się nie zorientowali. Zębów nie myję prawie wcale, nie lubię. To już nieźle brzmi, co nie? A to dopiero początek. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 października 2018 o 16:10 przez Defdef
Następna