Poczekalnia

W poprzednim odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia poznaliśmy Agatę i Macieja - drugą parę dobraną przez ekspertów. Rodzice przyszłych małżonków sceptycznie przyjęli decyzję o ślubie z obcą osobą. Szczególnie matka 23-latki, która na ślubie obraziła się na dziewczynę...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2018 o 10:09 przez jatoja
Kot przyniósł swojemu panu prezent. Znalazł na ulicy torebkę z kokainą i heroiną
Niektóre koty przynoszą martwe myszy i wróbelki, ten puszek postanowił obdarować swojego pana wyjątkowym prezentem. Przyniósł mu narkotyki. Policjanci z komisariatu w St Paul w Wielkiej Brytanii pokazali na Twitterze zdjęcie jedynego w swoim rodzaju "prezentu". Zaniepokojony obywatel przyniósł do nich torebkę foliową, w której schowane były malutkie zawiniątka z narkotykami. Twierdził, że pakunek znalazł rano przy swoim łóżku. Obok siedział dumny z siebie kot.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 09:09 przez jatoja
Źródło: https://twitter.com/ASPAshley/status/1041650042325614592/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1041650042325614592%7Ctwgr%5E373939313b73706563696669635f73706f7274735f616374696f6e&ref_url=http%3A%2F%2Fbuzz.gazeta.pl%2Fbuzz%2F7%2C156947%2C23936671%2Ckot-przyniosl-swojemu-panu-prezent-znalazl-torebke-z-kokaina.html
Owocami burzliwego życia osobistego Michała są trzy córki i syn -16letni Xavier15-letnia Fabienne12-letnia Etiennette i 10-letnia Vivienne. Niedawno najmłodsza zadebiutowała na Insatgramie. Tak dziś wygląda.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Poczuła ból w drogach rodnych. Zdumieni lekarze wyciągnęli z jej waginy gada! Musiał wejść, gdy przebywała na plaży w bikini
Nietypowa sytuacja miała miejsce podczas wakacyjnego wyjazdu na hiszpańską Teneryfę. Urlopująca Brytyjka po imprezie ze znajomymi poczuła się źle. Odczuwała ból w okolicach brzucha i dróg rodnych. Gdy trafiła do jednego z lokalnych szpitali, tamtejsi lekarze nie kryli zaskoczenia. W ciele pacjentki znaleziono COŚ, co w żadnym wypadku nie powinno się tam znaleźć...
To, co zobaczyli lekarze, szokuje. Okazało się bowiem, że powodem stanu zapalnego był... martwy żółw. Umieszczony w waginie gad doprowadził do poważnego stanu zapalnego. Medykom udało się usunąć zaskakującego intruza. Wielkość gada nie została ujawniona – podaje portal mirror.co.uk.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/hiszpania-kobieta-znalazla-w-swojej-waginie-zolwia/em83fzp
Uważajcie w sklepach! Kupił truskawki w supermarkecie. To było w środku
Sprawa jest poważna. Przypadkowe zjedzenie truskawki naszpikowanej igłami może się bardzo źle skończyć. Owoce z „niespodzianką” odnaleziono niedawno w supermarkecie w Auckland w Nowej Zelandii. BBC donosi jednak, że w poniedziałek dwaj najwięksi dystrybutorzy żywności w kraju podjęli decyzję o wstrzymaniu importu australijskich truskawek. Mieszkańcom Nowej Zelandii zalecono ostrożność i krojenie owoców przed ich spożyciem. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/nowa-zelandia-w-truskawkach-ze-sklepu-odnaleziono-igly/fckcy9m#slajd-2
Debilna moda sesji ciążowych. Pozowała z pszczołami. Teraz jej dziecko urodziło się martwe
Emily Mueller blisko rok temu pojawiła się na nietypowej sesji zdjęciowej. Ciężarna Amerykanka pozowała do fotografii z tysiącami pszczół. Wówczas pojawiło się wiele głosów, które ostrzegały kobietę, że w ten sposób może zaszkodzić dziecku. Ciąża 34-latki nie zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem – dziecko zmarło. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-amerykanka-pozowala-z-pszczolami-i-wezem-na-sesji-zdjeciowej/g4elmhw#slajd-5
Coś potwornego. Ta zakonnica dostarczała księżom pedofilom dzieci. Gwałcili je a ona po wszystkim sprzątała
Bohaterką tego skandalu jest pochodząca z Japonii zakonnica, a do przestępstw miało dochodzić na terenie Argentyny. Ofiarami zaś są niepełnosprawne dzieci – podopieczni ośrodka dla głuchoniemych i niesłyszących. Zatrzymanie siostry zakonnej nastąpiło parę miesięcy po aresztowaniu dwóch księży. Zeznania poszkodowanych wskazują bowiem, że to zakonnica "dostarczała" duchownym dzieci. Kosaka Kumiko wybierała i "dostarczała" duchownym najbardziej uległe dzieci. Jedna z poszkodowanych zeznała, że była systematycznie gwałcona przez księży, a siostra zakonna zakładała jej pieluszki, żeby zatrzymać krwotoki.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Szatan na ulicach! Dopadł 12-latkę, zgwałcił i zamordował wbijając nóż w szyję
Oleg Filippow to bestia w ludzkiej skórze, mieszkańcy miasteczka naztwają go "Szatanem". Trudno się dziwić. Zwyrodnialec zgwałcił i zamordował 12-letnią Anastazję. Kilkakrotnie wbił dziewczynce nóż w szyję. Do przerażającej zbrodni doszło w pobliżu Saratowa w Rosji. 25-latek został zatrzymany przez policję i stanął przed sądem. Ten nie miał dla zabójcy litości. Wymierzył mu surową karę. Skazał go na 23 lata kolonii karnej.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 08:09 przez jatoja
Witam, chciałam powiedzieć, że odkryłam metodę na to, jak zrobić to, na co od dawna z chłopakiem mamy ochotę, a dzięki średniowiecznemu podejściu mojej mamy było to do tej pory niemożliwe. A więc mam chłopaka już od paru miesięcy, bardzo się kochamy i wiemy, że nie rozejdziemy się jak nastaną wakacje. Może jesteśmy młodzi, ale wiemy, co to miłość, dbamy o siebie nawzajem i czujemy, że jesteśmy dla siebie po prostu stworzeni. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Z Sebastianem znamy się od lat, ale dopiero od czterech miesięcy jesteśmy razem. To była moja pierwsza miłość, na początku naszego związku było naprawdę cudownie. Jednak z czasem zaczęło się trochę psuć. 

Przeżyłam z Sebkiem swój pierwszy raz. Nie było łatwo, musiałam poczytać w internecie o tym jak to się robi i jakie są przeciwwskazania. Ostatecznie udało mi się przygotować i zrobiliśmy to. U Sebka w domu, gdy jego rodzice pojechali na weekend na działkę. Było całkiem fajnie, jedyne co mi się nie podobało to fakt, że lekko zakrwawiłam prześcieradło. Ale mój chłopak okazał się prawdziwym mężczyzną, objął mnie i pocałował w czoło, mówiąc, że nic się nie stało. 
 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 24 września 2018 o 01:09 przez Defdef
Następna