Poczekalnia

Modelka "Playboya" wyskoczyła z synem z okna. Oboje zginęli na miejscu

Była modelka "Playboya" Stephanie Adams chciała zabrać 7-letniego synka na wakacje do Europy, gdzie mieszka jej partner. Nie wyraził na to zgody jej były mąż, a sąd kazał oddać paszport dziecka. Kobieta wyskoczyła z okna nowojorskiego hotelu, trzymając na rękach swoje dziecko. Oboje ponieśli śmierć na miejscu. Chcę tylko zabrać na kilka dni mojego syna jak najdalej od tego koszmaru, ale mi nie pozwalają – powiedziała dziennikowi „New York Post” dwa dni przed tragedią Adams. Modelka od dawna kłóciła się z byłym mężem. Walczyli o prawo do opieki nad synem.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 maja 2018 o 14:05 przez jatoja
Źródło: https://www.washingtonpost.com/news/true-crime/wp/2018/05/18/former-playboy-centerfold-apparently-jumps-to-death-with-son-after-checking-into-nyc-hotel/?noredirect=on
Popek pochwalił się kupnem nowego domu dla... córki i jej męża
Raper w wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiedział o tym, że zostawi córce tak wielką spuściznę artystyczną, że ta zapewni jej dostatnie życie. Pochwalił się też kupnem nowego domu w Warszawie, w którym ma zamieszkać w przyszłości jego córka ze swoim mężem (w dalekiej przyszłości). Przypominamy, że za udział w "Tańcu z Gwiazdami" Popek zarobił najwięcej ze wszystkich uczestników programu! Za jeden odcinek otrzymywał sumę 15 tysięcy złotych!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 maja 2018 o 13:05 przez jatoja
Źródło: http://tv.pudelek.pl/video/Popek-kupil-dom-w-Warszawie-za-ponad-milion-zlotych-Zamieszka-tam-moja-corka-z-mezem-19817/
Imię jest nam w stanie bardzo dużo powiedzieć o właścicielu. Nie do końca wiadomo, z czego to wynika, ale osoby noszące te same imiona często mają ze sobą wiele wspólnego. Okazuje się, że imię może zdradzić także temperament seksualny. Właściciel jednego z tych 6 imion to prawdziwy ogier w sypialni!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 maja 2018 o 13:05 przez jatoja
Japońska wyspa Hokkaido
Japońska wyspa Hokkaido słynie nie tylko ze znakomitych dyń, ale także z powodu... czarnego arbuza! Owoc ten posiada czarną, grubą skórę oraz nader soczysty miąższ. Arbuz Densuke osiąga całkiem niezłe ceny. Kilkukilogramowy okaz został sprzedany za ponad ... 6 tysięcy dolarów!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 maja 2018 o 15:05
Najdroższe warzywo świata to ziemniak
Tak tak. To ziemniak jest najdroższym warzywem na świecie i może osiągnąć cenę nawet 2000 zł za kilogram! Oczywiście nie chodzi o zwyczajny kartofel z pola, ale o specjalną odmianę " La Bonnote". Ziemniaki te hodowane są na francuskiej wyspie Île de Noirmoutier. Gleba przeznaczona pod uprawy nawożona jest wyłącznie glonami z pobliskiego wybrzeża, a cały proces odbywa się bez mechanizacji.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 maja 2018 o 15:05
Źródło: https://kuchnia.wp.pl/najslodsze-najdrozsze-najwieksze-6054629764109441g/3
Największym warzywem na świecie jest dynia
Największym warzywem na świecie jest dynia. W Polsce w 2017 roku rekordzistka ważyła 514 kg, zaś w Stanach Zjednoczonych - 821 kg!
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 18 maja 2018 o 15:05
Źródło: https://kuchnia.wp.pl/najslodsze-najdrozsze-najwieksze-6054629764109441g/2
Wojciechowska i Kossakowski są parą?
Jak donosi tygodnik Na żywo, podczas długiego weekendu majowego Martyna została przyłapana na randce z podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim, twórcą i bohaterem ekstremalnych programów stacji TTV. Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha - relacjonuje świadek spotkania. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech. W całym show-biznesie ciężko znaleźć osobę, która lepiej pasuje do Martyni niż Przemek! Oboje prowadzą programy podróżnicze i dosłownie nie mogą usiedzieć w miejscu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 maja 2018 o 08:05 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/129798/wojciechowska_i_kossakowski_sa_para_wymieniali_czule_usciski/
Taco Hemingway spotyka się z 9 lat młodszą Igą Lis
Wygląda na to, że obie córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa znalazły sobie sławnych chłopaków. Wczoraj serwis Pudelek.pl podał, że starsza z nich - Pola, chce być nową WAG's. Spotyka się ona bowiem z Kamilem Grabarą - obiecującym piłkarzem. 
Niedawno cała Polska mówiła o związku Quebonafide z Natalia Szroeder, Jego kumpel Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak też znalazł sobie sporo młodszą i znaną w kręgach showbiznesu dziewczynę - Igę. Iga próbowała w Polsce swoich sił w modelingu, ale nie wiąże z tym przyszłości. Taco też unika ścianek jak ognia i nie dostarcza mediom pożywki w postaci skandali czy romansów. Wygląda na to, że dobrali się idealnie - czytamy. Co ciekawe,  Iga do złudzenia przypomina... dziewczynę z okładki płyty Szprycer, wydanej w 2017 roku. Czyli para spotyka się już od jakiegoś czasu.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 18 maja 2018 o 08:05 przez jatoja
Źródło: https://www.pudelek.pl/artykul/129791/tylko_u_nas_taco_hemingway_spotyka_sie_z_iga_lis_zaskoczeni/
Cesarz Rzymu Heliogabal
Ten Rzymski cesarz objął tron w wieku 14 lat jako domniemany syn z nieprawego łoża swojego poprzednika. Zrobił z dworu dom publiczny, sypiał z kobietami i mężczyznami, udawał kobietę w związku, a nawet kazał się medykom wykastrować i uformować w swoim ciele sztuczną waginę. Był opętany seksem do tego stopnia, że nawet dla starożytnych Rzymian, którzy słynęli z rozwiązłości, jego seksulane fascynacje i wyczyny były nie do zniesienia na tyle, że po 4 latach rządów został zamordowany.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 15 maja 2018 o 15:05
Źródło: https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/02/20/ten-rzymski-cesarz-zrobil-burdel-z-dworu-kazal-sie-wykastrowac-a-w-koncu-uformowac-sobie-sztuczna-wagine/#2
Tak wyglądała przed programem, w jego trakcie i... dziś! To kobieta-kameleon!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 15 maja 2018 o 13:05 przez jatoja
Następna