Poczekalnia

Większość z tych elementów wyniki jedynie z zaniedbania i wciąż można je poprawić!
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2018 o 10:07
Choć Crocsy nigdy nie cieszyły się dobrą opinią są bardzo popularne! Ciekawe czy ta moda też się przyjmie...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
Po przeczytaniu tego już nigdy nie wyłożyć papieru toaletowego na desce w publicznej toalecie
W toaletach publicznych mało kto opuszcza klapę po załatwieniu potrzeby. Spuszczanie wody sprawia, że bakterie roznoszą się po całym pomieszczeniu, osiadając też na papierze. Jego powierzchnia znacznie im to ułatwia. To właśnie po taki papier sięgasz gołymi rękami i używasz go do wycierania rąk czy twarzy, bezwiednie dostarczając bakteriom najprostszej możliwości przejścia na twoje ciało. Podobny problem występuje z suszarkami do rąk. Mocny strumień powietrza rozdmuchuje bakterie na całe pomieszczenie. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
Ludzie już zaklepują sobie kolejki w Biedronce! Mega tani laptop do kupienia
Acer Aspire 1 A114-31-C7W5 Laptopy pojawią się w sprzedaży już 19 lipca, a ich cena wyniesie 899 zł. Jest więc bardzo niska. Sam laptop jest bardzo prosty – nie udźwignie skomplikowanych programów. Do podstawowych zadań jednak powinien wystarczyć. Przed zakupem należy jednak uświadomić sobie, że urządzenie to ma zaledwie 64 GB pamięci masowej, a co za tym idzie miejsce może wyczerpać się niemalże w mgnieniu oka (rozwiązaniem może być tutaj zakup dysku zewnętrznego). 4 GB pamięci RAM również nie zapewnią użytkownikom funkcjonalności bez zastrzeżeń. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
W dobie zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie odtworzyć wygląd starożytnych, a nawet prehistorycznych ludzi na podstawie czaszek. Przekonajcie się jak wyglądali nasi przodkowie.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
Dramat na pokładzie Ryanaira lecącego do Chorwacji. Doszło do rozszczelnienia kabiny.
Samolot linii Ryanair, który leciał z Dublina do Zadaru, musiał awaryjnie lądować w Niemczech. Do incydentu doszło w piątek około godziny 23.30. Z wydanego dzień później komunikatu policji wynika, że w maszynie doszło do nagłego spadku ciśnienia. Wiele spośród 189 pasażerów doznało z tego powodu dokuczliwych urazów. Podróżni relacjonowali "The Irish Times", że w pewnym momencie samolot zaczął spadać. Pilot poinformował o konieczności awaryjnego lądowania. Ludzie krzyczeli z przerażenia - byli przekonani, że zginą. Po chwili z sufitu spadły maski powietrzne, po ich założeniu na pokładzie zapadła kompletna cisza. Część podróżnych zaczęła odczuwać mdłości, bóle głowy i uszów. Niektórzy krwawili. Po wylądowaniu 33. osoby przetransportowano do szpitala. Sarah McGarry z Ratoath na skutek spadku ciśnienia McGarry doznała pęknięcia błony bębenkowej. Myślała, że przewoźnik zapewni im opiekę medyczną, ale na lotnisku nie było żadnego lekarza. Poszkodowanym pomocy udzielali jedynie pracownicy portu oraz Czerwony Krzyż. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 lipca 2018 o 10:07 przez jatoja
Rozwój mediów społecznościowych okazał się przepustką do wielkiej popularności dla ludzi, których na próżno było szukać w "tradycyjnych" mediach...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
Internauci postanowili zrobić zbiórkę dla Kylie Jenner
Kilka dni temu magazyn Forbes zaprojektował okładkę z 20-letnią Kylie Jenner i ogłosił, że została... najmłodszą miliarderką na świecie! Jej majątek może niedługo przekroczyć majątek Zuckerberga. Fani siostry Kim Kardashian postanowili przyspieszyć ten proces...  Na Twitterze pojawił się pomysł, by zorganizować... zbiórkę pieniędzy dla "potrzebującej" Kylie:Zrezygnuję z opłacenia wydatków na dzieci, by pomóc tej szalonej kobiecie stać się ikoną - zażartowała jedna z kobiet, jednak niektórzy potraktowali jej słowa wyjątkowo serio. 

Platforma GoFundMe postanowiła zrealizować projekt. Póki co zebrano... kilkaset dolarów. Autorzy zbiórki zaznaczają, że jeśli nie osiągnie ona założonego celu, żaden dolar nie zasili konta Kylie, a pozostanie jedynie internetowym dowcipem. Dorastała w bogatej, sławnej rodzinie. Jej sukces jest godny pochwały, ale jego źródła wynikają z uprzywilejowania - napisała pisarka Roxane Gay.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
Nastolatek z autyzmem został zabrany na szkolny bal przez pięć koleżanek!
16-letni Brodie Smith z Anglii co prawda uczęszcza do szkoły w normalnym trybie, ale w grupie rówieśników był raczej izolowany, nie mówiąc o nawiązywaniu bliższych relacji z dziewczynami. Z tego powodu nie zaprosił żadnej koleżanki na tradycyjny bal, który odbywa się z okazji ukończenia szkoły średniej. Chłopak był jednak zdeterminowany, żeby wziąć udział w zabawie. Ubrany w elegancki garnitur nastolatek wyruszył z domu w stronę hotelu Hogarts, gdzie odbywała się impreza. W pewnym momencie zatrzymał się przy nim czarny Range Rover z grupą dziewczyn z jego rocznika, które także wybierały się na bal. Nastolatki zaproponowały, żeby się do nich przyłączył. Brodie miał zdiagnozowany nietypowy autyzm w wieku ośmiu lat. Chodził do szkoły razem z innymi, ale jego stan wpływał na komunikację i socjalizację. Nie miał wielu przyjaciół i był celem ataków rówieśników. Wracał do domu i płakał, mówiąc, że nikt go nie lubi. To było okropne - wspomina matka Brodiego, która nie kryje radości z gestu dziewczyn: Poruszyło mnie to, zalałam się łzami. Brodie nigdy nie zapomni tej chwili. 
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 16 lipca 2018 o 09:07 przez jatoja
Ojciec chrzestny - prawdziwa historia.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 13 lipca 2018 o 10:07 przez kwiatlotosu
Następna