Losowe wpisy

5-latek z wypaloną kwasem twarzą napisał list do Mikołaja. Jego treść kruszy najtwardsze serca
5-letni Bakhtiyer Sindrov z Talgar doznał w życiu mnóstwo cierpienia. Więcej niż przeżył niejeden dorosły. Chłopiec kilka miesięcy temu przeżył pożar domu swoich rodziców - cudem udało mu się wyjść cało z opresji, ale doznał straszliwych oparzeń całego ciała. Najbardziej ucierpiały twarz chłopca oraz ręce. Lekarze cudem go uratowali, ale jego życie już nigdy nie będzie wyglądało, tak jak przed pożarem. Chłopiec przyciąga uwagę, gdziekolwiek się pojawi - „Dzieci się ze mnie śmieją i dokuczają mi. Wiem, że to nie moja wina, że tak wyglądam, ale i tak jest mi bardzo przykro. Chcę być jak inne dzieci” - mówi ze smutkiem w głosie. Bakhtiyer napisał wzruszający list do Świętego Mikołaja, w którym opisał swoje największe marzenie - nową twarz. Chłopiec podyktował treść listu swojemu tacie, ponieważ sam nie potrafi jeszcze pisać. „Cześć Święty Mikołaju, nie wiem, czy wiesz, ale gdy byłem mały, zostałem prawie spalony. Straciłem twarz w ogniu i od tego czasu muszę się ukrywać przed ludźmi, bo się mnie boją. Boję się siebie, kiedy patrzę w lustro. Często cierpię, ale nie płaczę. Moja mama za to dużo płacze. Mikołaju, daj mi nową twarz, proszę, nigdy nie będę płakać już. Po prostu chcę być jak inne dzieci” - brzmi treść listu. Po publikacji marzeń chłopca w sieci jego sytuacja zaczęła się poprawiać. Do rodziny zgłosili się lekarze z Indii, którzy zaoferowali pomoc za darmo. Obecnie chłopiec ma już nowe usta, zęby i powieki i czeka go kilka kolejnych operacji.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 grudnia 2018 o 12:12 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram

Dla wielu to naprawdę chory fetysz

Jess, znana w internecie jako Binkie Princess, ma nietypowe preferencje seksualne. Wiadomo, dopóki nie szkodzą one nikomu wokół, to również nie powinny nikogo interesować. Dziewczyna jednak nie kryje się z upodobaniami i wszystko pokazuje w internecie...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 13 marca 2018 o 12:03 przez Donica
Źródło: https://www.papilot.pl/ludzie/fetysz-abdl-udawane-niemowlaka,42508,1
Uber po raz kolejny planuje podbić szturmem polski rynek. Przygotowali ofertę, którą trudno będzie przebić konkurencji
Na pewno wszyscy kojarzycie Ubera. Firma, która oferuje przewóz osób, ale jej kierowcy nie posiadają na to licencji. Wszystko odbywa się bezotówkowo, ponieważ należność uiszcza się za pomocą samej aplikacji, dzięki czemu kierowca nie musi mieć kasy fiskalnej. 

Uber jednak jest solą w oku wszystkim taksówkarzom w całym kraju (nie tylko naszym). Ich konkurencyjne ceny i dużo lepsza jakość usług sprawiają, że wiele osób woli zamówić przwóz u takiej osoby, niż dzwonić po taksówkę i jechać z typową „złotówą” (jak zwykło się nazywać taksówkarzy). 

O Uberze zrobiło się jednak coraz bardziej cicho. Z jednej strony szał minął, taksówkarze przestali z nimi walczyć, a i konkurencja zrobiła swoje. Na polski rynek zaczęło wchodzić Taxify, które i dla kierowców i dla samych pasażerów okazało się lepszą alternatywą. 

Gigant z Kalifornii nie chce pozwolić jednak o sobie zapomnieć i przygotował ofertę, dzięki której o Uberze znów będzie się mówić. Mowa o nowej opcji Jump. Co to takiego i czym firma zamierza zdobyć nasze serca? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 03 września 2018 o 16:09 przez e-wonsz
Źródło: https://www.rp.pl/Transport/308289918-Uber-przesadzi-Polakow-na-rowery-Nadchodzi-Jump.html
Po przebudzeniu czy przed snem? Naukowcy radzą, kiedy najlepiej się kąpać
Prysznic - lub dla tych, którzy mają za dużo czasu oraz warunki, kąpiel - to bardzo ważna sprawa. Pozwala on nie tylko zmyć z siebie trudy oraz brudy dnia codziennego, ale również zrelaksować się i dać odpocząć obolałym mięśniom, zależnie od temperatury wody, jakiej używamy. Widzimy więc, że mycie się, czy też prysznic, to bardzo ważny element dnia. 

No właśnie, bo kiedy właściwie powinniśmy brać prysznic? Czy robić to wieczorem, aby nie wskakiwać do łóżka brudnym. Czy może lepiej zostawić sobie to na rano, aby nie uprzykrzać życia kolegom i koleżankom z pracy swoim nieprzyjemnym zapachem. W końcu w nocy też się pocimy. Najlepiej pewnie robić to i rano i wieczorem, jeśli jednak nie mamy na tyle chęci, siły lub czasu to kiedy właściwie powinniśmy się kąpać? 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 10 października 2018 o 23:10 przez e-wonsz
Przerażające nagranie - trzech chłopaków sfilmowało własną śmierć.
Do internetu wyciekło budzące grozę nagranie, na którym widać, jak trójka przyjaciół tonie w niedużym stawie. Znajomi postanowili ochłodzić się w nim po wycieczce rowerowej. Ustawili na brzegu kamerę, a sami weszli do wody. Nie umieli pływać, a głębokość wody ich zaskoczyła - utonęli w mniej niż trzy minuty. Wydarzenie miało miejsce w Indiach, w stanie Radżastan.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 sierpnia 2018 o 13:08 przez MarcinZfejsa
Polscy rekruterzy zwariowali na punkcie "testu kubka kawy". Zobacz za jaką pierdołę odrzucą Cię na rozmowie kwalifikacyjnej...
Nowoczesna rekrutacja ma więcej wspólnego z psychoanalizą, niż wymianą podstawowych informacji. Najlepsze firmy szukają pracowników, którzy nie tylko sprawdzą się na danym stanowisku, ale potrafią także współpracować. Jeden nieostrożny gest może wszystko przekreślić...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 06 czerwca 2019 o 13:06 przez jatoja
Kiedy nie masz co na siebie włożyć.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 29 listopada 2017 o 14:11 przez kwiatlotosu
Źródło: życie
Rutkowski pokazał twarz mordercy Kristiny. Twierdzi, że to właśnie ten mężczyzna

Kilka godzin temu na portalu patriot24.net biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego opublikowało zdjęcia mężczyzny. Rzekomo jest to ten sam człowiek, którego zatrzymano wczoraj i któremu postawiono już w nocy zarzuty, a więc rzekomy moredrca 10-latki. W artykule znajdującym się na podanym wcześniej portalu możemy przeczytać:

Od początku mówiło się, że morderca jest znajomym rodziny. Dziewczynka znała go. A on najprawdopodobniej wykorzystał to, by zwabić ją do pojazdu w dniu 13 czerwca 2019 roku we wsi Mrowiny (Woj. Dolnośląskie)

To konkubent matki 10-letniej Kristiny – przekazał Krzysztof Rutkowski, który uzyskał jako pierwszy zdjęcia twarzy zatrzymanego w niedzielę 22-latka.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 17 czerwca 2019 o 13:06 przez Defdef
Cztery największe gwiazdy grudnia.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 28 grudnia 2017 o 15:12 przez kwiatlotosu
Źródło: mem
Magda z Big Brothera "udaje kogoś kim nie jest". Była też w Warsaw Shore
Widzowie programu lubią Madzię, która - mimo 31 lat - zachowuje się trochę jak zagubiona nastolatka. Wójcik nie chce z nikim się kłócić, zależy jej na pokoju. Urocza blondynka łatwo nawiązuje też przyjaźnie. W jej gronie znajomych poza domem Wielkiego Brata znajduje się Spiker, znany z Warsaw Shore.  Okazuje się, że Magda od dawna zabiega o bycie przed kamerami. 31-latka przed wejściem do domu Wielkiego Brata pojawiła się gościnnie w Warsaw Shore, gdzie wpadła na imprezę domowników. To, co mówiła Olehowi, gdy ten chciał jeszcze bardziej zbliżyć się do kobiety, również nieco kłóci się z dotychczasowym stylem życia Magdy. Na jej profilu nie brakuje bardzo odważnych zdjęć, również z innymi uczestnikami WS. Zadajesz się z wykolejeńcem - piszą internauci na profilu Magdy. Wstydzi się pokazywać z Olehem, bo jest z innego środowiska, a z tym alkoholikiem się nie wstydzi jakoś? - czytamy.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 21 maja 2019 o 00:05 przez jatoja
Losuj kolejne