Losowe wpisy

Zapłakany tłum ludzi żegnał 3,5- letniego Tomusia. Najbliżsi chłopczyka w tym tata Tomka, podchodzili w kościele do białej otwartej trumienki, by na zawsze się z nim pożegnać. Tata chłopczyka Jarosław, załamany sytuacją, cały we łzach, ucałował synka i położył mu do trumienki pluszowego misia — jego ulubioną zabawkę, by ten nie czuł się samotny… 

Tomuś, otoczony kilkoma misiami, leżał w białej koszuli i szarym garniturku. Na główce miał białą czapeczkę, która ukrywała obrażenia zadane mu przez konkubenta matki, Radosława M. Rodzina i kilkuset innych znajomych w ciężkim bólu i niedowierzaniu, szlochało, idąc za trumną na cmentarz.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lutego 2018 o 16:02 przez Defdef
Margaret na Eurowizji? Występuje w szwedzkich preselekcjach, wciąż ma szanse na finał w Lizbonie!

Podczas drugiego półfinału szwedzkich preselekcji Melodifestivalen Polka wyszła na scenę w błyszczącym, pomarańczowym dresie, w otoczeniu tancerek. Małgosia wyglądała na zrelaksowaną i nie było widać po niej żadnej tremy. Pozwoliła sobie nawet na flirtowanie z finalistą skandynawskiej edycji You Can Dance - Danielem Koivunenem. Piosenkę w radosnym, wakacyjnym stylu zaśpiewała z charakterystyczną manierą à la Rihanna i przy wspomaganiu półplaybacku.

Występ najwyraźniej zrobił na Szwedach wrażenie, bo wywindowali go aż do pierwszej czwórki najwyżej ocenionych piosenek. Oznacza to, że Margaret wciąż ma szansę reprezentować Szwecję na finale konkursu w Lizbonie, a zadecyduje o tym dogrywka, która odbędzie się 3 marca.
Jurorzy wieszczą, że to Polka wygra preselekcje i będzie reprezentowała Szwecję podczas finału Eurowizji w Lizbonie.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lutego 2018 o 16:02
90% dziewczyn wolałoby zdjąć majtki przed chłopakiem, niż pokazać mu się bez makijażu.

Ostatnie badania brytyjskich naukowców wykazały, że kobiety przeglądają się w lustrze przynajmniej 8 razy dziennie. Jednak prawdziwe rekordzistki robią to kilkadziesiąt razy w ciągu dnia. Większość pań deklaruje, że nie wyjdzie z domu bez umalowanej twarzy lub bez ujrzenia własnego odbicia w lustrze. Dlatego każda z nas powinna odpowiedzieć na proste pytanie: czy bez makijażu czuję się „naga”? Bo zdaniem ekspertów problem tkwi w naszej świadomości.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lutego 2018 o 17:02
Kobiety! Dzięki myciu podłogi na kolanach mogą znacząco powiększyć się Wam piersi.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lutego 2018 o 17:02
Popek jest chyba najbardziej kontrowersyjną postacią, która pojawi się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W związku z jego udziałem pojawił się też niemały problem z doborem partnerki. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Popek ma zatańczyć u boku Agnieszki Kaczorowskiej. Niestety musiała ona zrezygnować z tej propozycji, bo bała się o wizerunek swojej szkoły tańca. Raper i zawodnik MMA dostał nową tancerkę, która... też nie dała rady. "SE" podaje, że Katarzyna Vu Mahn po pierwszym treningu z Popkiem prawie zemdlała i produkcja stwierdziła, że ta para nie jest najlepszym pomysłem. Tancerka miała już podpisany kontrakt z "Tańcem z gwiazdami", dlatego do programu zaproszono aktorka, Dariusza Wieteskę, a Popek dostał nową, trzecia już, trenerkę. 

Teraz będzie uczył się tańca pod okiem Janji Lesar. Raper dodał też na Instagram wideo z apelem do tancerki:

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 11 lutego 2018 o 19:02 przez Defdef
Obietnice vs. rzeczywistość. Pomysł i realizacja - Prawo i Sprawiedliwość.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 lutego 2018 o 10:02 przez kwiatlotosu
Źródło: Twitter
To kupowała tancerka z "Tańca z gwiazdami" od dilera gwiazd. Za pół ceny brała od niego alkohol
Tak przynajmniej wynika z oficjalnego tłumaczenia Anny Głogowskiej, która musiała wyjaśnić, czemu tak często kontaktowała się z Cezarym P., zatrzymanym niedawno mężczyzną podejrzanym o handel narkotykami, którego media, ze względu na rozległe kontakty wśród "śmietanki" stolicy, nazywają "dilerem gwiazd". W rozmowie z "Twoim Imperium" tancerka oświadczyła, że "Czarek miał sklep z alkoholem, który splajtował, miał więc towar, którego tanio się pozbywał". Jak dodała, "niech rzuci kamieniem ten, kto nie chce kupić za pół ceny". Autor tego posta w ogóle nie pije alkoholu, ale nie będzie rzucał. Szkoda energii.
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 12 lutego 2018 o 10:02 przez kwiatlotosu
Źródło: "Twoje Imperium"
7 grzechów głównych w sypialni


Zobacz najgorsze błędy, które każda kobieta popełnia w łóżku...
czytaj dalej

Oto tak zwane linie Rascetta

Spójrz na nadgarstek i na to, ile masz linii - jeśli masz jedną, to naukowcy twierdzą, że nie dożyjesz nawet 30 lat. Jedna linia może też świadczyć o depresji lub problemach ze zdrowiem. Dwie oznaczają ok. 50 lat życia, trzy - około 80. Przy czterech możesz dożyć nawet setki. Oto, co mówi każda z nich o tobie:
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lutego 2018 o 11:02 przez Donica
Źródło: https://www.papilot.pl/medycyna/czym-sa-linie-rascetta,42110,1

Oto kraj, który zostanie "przejęty"

Nie jest tajemnicą, że kryzys migracyjny doprowadził do wielkich zmian w strukturze krajów europejskich. Profesor antropologii Philip Carl Salzman ma swoje zdanie w temacie przejmowania krajów przez religię muzułmańską. Oto, jaki państwo pójdzie na pierwszy ogień.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 12 lutego 2018 o 12:02 przez Donica
Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/znany-antropolog-wytypowal-kraj-w-europie-ktory-jako-pierwszy-zostanie-przejety-przez
Losuj kolejne